POSTIMET E FUNDIT NĖ FORUM
» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Yesterday at 22:24 nga Geri

» "Vrasja e Djallit"
Yesterday at 21:46 nga Dardania

» Fshatarja Dinake....
Yesterday at 21:40 nga Dardania

» "Belinda dhe Perbindeshi"
Yesterday at 21:37 nga Dardania

» Sekretet pėr tė ruajtur sytė
Yesterday at 21:08 nga Dardania

» Sėmundjet e syrit
Yesterday at 20:56 nga Dardania

» Shqipėri - Armeni ?
Yesterday at 20:33 nga Naki

» Gjuha
Yesterday at 20:27 nga Naki

»  THUAJU ENGJEJVE
Yesterday at 18:54 nga Dardania

»  "RRUGĖVE TĖ JETĖS"Nga ILIR DEMALIA
Yesterday at 18:41 nga Dardania

»  DUKE PRITUR LIRINĖ...?!!
Yesterday at 18:31 nga Dardania

»  Gjuha e dhunės dhe zėri i arsyes
Yesterday at 18:21 nga Dardania

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve online ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
STATISTIKAT E FORUMIT
Forumi ka 2821 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri liljana nezaj

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 152887 artikuj v 4385 temat
KUTIJA E KĖRKIMEVE
 
 

Shfaq rezultatin e kėrkimit nė:
 


Rechercher Kėrkim i avancuar

March 2015
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

TOP 10 POSTUESIT NĖ FORUM
Naki (8936)
 
Geri (7159)
 
lolita (6752)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
Adisa (3282)
 
albi (3277)
 


Ju lutem prisni disa sekonda derisa te downloadohet piano.Ne vend te gishtrinjeve perdore mousin. Nese deshiron direkt te luash me nota atehere aktivizo keybordin dhe percjell udhezimet.
Ju uroj dsponim te kendshem - ballboy network