POSTIMET E FUNDIT NĖ FORUM
» Dhija e Gomari
Today at 00:40 nga Dardania

» Dhelpra e Dhitė
Today at 00:34 nga Dardania

» Maēorri dhe Minjtė
Today at 00:30 nga Dardania

» Bilbili dhe Skifteri
Today at 00:26 nga Dardania

» Shqiponja dhe Njeriu
Today at 00:22 nga Dardania

» Tre Vllaznit e shpėtojnė tė Bijėn e Mbretit
Today at 00:17 nga Dardania

» Mendja dhe Fati....
Today at 00:13 nga Dardania

» Pėrralla e Shqipes
Today at 00:07 nga Dardania

» Lavėrtari dhe ujku
Today at 00:03 nga Dardania

» Fshatari dhe Gjarpėri
Today at 00:00 nga Dardania

» Udhėtari dhe Gjarpėri Helmues
Yesterday at 23:55 nga Dardania

» Fshatari dhe Djemtė e Tij
Yesterday at 23:53 nga Dardania

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
STATISTIKAT E FORUMIT
Forumi ka 2830 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri daffy_1queen

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 153639 artikuj v 4693 temat
KUTIJA E KĖRKIMEVE
 
 

Shfaq rezultatin e kėrkimit nė:
 


Rechercher Kėrkim i avancuar

May 2015
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

TOP 10 POSTUESIT NĖ FORUM
Naki (9077)
 
Geri (7160)
 
lolita (6759)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3320)
 
Adisa (3282)
 

TOP 10 POSTUESIT PRILL 2015
Dardania
 
albi
 


Ju lutem prisni derisa te shkarkohet loja. Faleminderit !