POSTIMET E FUNDIT NĖ FORUM
» Naser Ademi
Today at 01:21 nga Dardania

» Beqir Sadiku
Today at 01:12 nga Dardania

» Shaban Gashi
Yesterday at 20:49 nga Dardania

» Shukri Kaēaniku
Yesterday at 20:42 nga Dardania

» Salih Gjuka
Sat 25 Apr 2015, 20:28 nga Dardania

» Nexhip bej Draga
Sat 25 Apr 2015, 20:22 nga Dardania

» Ferat Draga
Sat 25 Apr 2015, 20:10 nga Dardania

» Aqif Blyta
Sat 25 Apr 2015, 20:01 nga Dardania

» Ahmet Gashi
Sat 25 Apr 2015, 19:46 nga Dardania

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sat 25 Apr 2015, 00:37 nga Dardania

» E Pashė Vdekjen mė Sy....Gani Sylė Shala Ditari i njė luftėtari tė UĒK-sė
Sat 25 Apr 2015, 00:07 nga Dardania

» Arbėn Aziz Haliti
Fri 24 Apr 2015, 16:39 nga Dardania

19 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 19 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
STATISTIKAT E FORUMIT
Forumi ka 2829 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri nardi

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 153570 artikuj v 4633 temat
KUTIJA E KĖRKIMEVE
 
 

Shfaq rezultatin e kėrkimit nė:
 


Rechercher Kėrkim i avancuar

April 2015
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Calendar Calendar

TOP 10 POSTUESIT NĖ FORUM
Naki (9076)
 
Geri (7160)
 
lolita (6759)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3319)
 
Adisa (3282)
 

TOP 10 POSTUESIT PRILL 2015
Dardania
 
Naki
 
Erisa
 
Drini
 
albi
 
Ylli-1
 
marino
 
Eidisi
 
labinoti
 
lolita
 


Ora ėshtė Mon 27 Apr 2015, 03:43

Advanced Search

Search Query

 

Mėnyrat e Kėrkimit


Kėrce tek: