Kenga qe per ju nuk vdes kurre.

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Kenga qe per ju nuk vdes kurre.

Mesazh nga bora prej Sat 02 Jan 2010, 11:51 pm

http://www.youtube.com/watch?v=urUac2ik7ew

bora
Anėtarė
Anėtarė

Shteti: Diku nė Shqipėri
Postime: 1078
Kyējet nė forum: 6070
Regjistruar mė: 29/09/2009
Profesioni: Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kenga e Flamurit

Mesazh nga Te-Li prej Sun 03 Jan 2010, 12:00 am

http://www.youtube.com/v/5UdPOiKf2NU&hl=en_US&fs=1&

Te-Li
Anėtarė
Anėtarė

Shteti: Belgjikė
Postime: 448
Kyējet nė forum: 5578
Regjistruar mė: 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kenga qe per ju nuk vdes kurre.

Mesazh nga Te-Li prej Sun 03 Jan 2010, 12:07 am

http://www.youtube.com/v/7DmFdKYXyXo&hl=en_US&fs=1&

Te-Li
Anėtarė
Anėtarė

Shteti: Belgjikė
Postime: 448
Kyējet nė forum: 5578
Regjistruar mė: 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kenga qe per ju nuk vdes kurre.

Mesazh nga Te-Li prej Sun 03 Jan 2010, 12:08 am

http://www.youtube.com/v/GKOpfOvB9dI&hl=en_US&fs=1&

Te-Li
Anėtarė
Anėtarė

Shteti: Belgjikė
Postime: 448
Kyējet nė forum: 5578
Regjistruar mė: 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kenga qe per ju nuk vdes kurre.

Mesazh nga olsaaa prej Sun 03 Jan 2010, 12:26 am

olsaaa shkruajti:Baresha ,Negjmije Pagarusha

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL

olsaaa
Anėtarė
Anėtarė

Shteti: Prishtina
Postime: 1552
Kyējet nė forum: 6757
Regjistruar mė: 25/08/2009
Profesioni: Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kenga qe per ju nuk vdes kurre.

Mesazh nga Princesha prej Sun 03 Jan 2010, 8:54 am

Elida5 LAMTUMIR

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
““Duajeni Jetėn,duajeni shoqėrinė,prindėrit, vėllezėrit e motrat,dhe mbi tė gjitha duajeni vehten tuaj.!““
Kurr mos genje!

Kurr mos genje se kjo dhemb
mos thuaj kurr te dua ,nese ti keshtu se mendon!
mos fol kurr per ndjenjen ,nese ti kete nuk e ke ne dore
mos prek kurr doren time,nese ti deshiron zemren time ta thyesh!
mos me shiko kurr ne sy ,nese ti gjithqka qka flet genjeshtra jan!
mos thuaj kurr pershendetje , nese ti lamtumir e mendon!
dhe mos thuaj kurr pergjithmon,nese ti mua gjithmon me len te vajtoj!!!!!!

Princesha
Administrator
Administrator

Postime: 4712
Kyējet nė forum: 10295
Regjistruar mė: 03/11/2009
Profesioni: Mjeksi

http://www.facebook.com/Princeshaviola

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kenga qe per ju nuk vdes kurre.

Mesazh nga Anhela prej Wed 17 Feb 2010, 5:07 pm

Sinan Vllasalihu '1 pik loti"

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░

Anhela
Anėtarė
Anėtarė

Shteti: Prishtin
Postime: 542
Kyējet nė forum: 5373
Regjistruar mė: 04/02/2010
Profesioni: Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kenga qe per ju nuk vdes kurre.

Mesazh nga Princesha prej Wed 31 Mar 2010, 3:10 pm

http://www.youtube.com/watch?v=fj5mHUznPbE

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
““Duajeni Jetėn,duajeni shoqėrinė,prindėrit, vėllezėrit e motrat,dhe mbi tė gjitha duajeni vehten tuaj.!““
Kurr mos genje!

Kurr mos genje se kjo dhemb
mos thuaj kurr te dua ,nese ti keshtu se mendon!
mos fol kurr per ndjenjen ,nese ti kete nuk e ke ne dore
mos prek kurr doren time,nese ti deshiron zemren time ta thyesh!
mos me shiko kurr ne sy ,nese ti gjithqka qka flet genjeshtra jan!
mos thuaj kurr pershendetje , nese ti lamtumir e mendon!
dhe mos thuaj kurr pergjithmon,nese ti mua gjithmon me len te vajtoj!!!!!!

Princesha
Administrator
Administrator

Postime: 4712
Kyējet nė forum: 10295
Regjistruar mė: 03/11/2009
Profesioni: Mjeksi

http://www.facebook.com/Princeshaviola

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kenga qe per ju nuk vdes kurre.

Mesazh nga deti prej Wed 31 Mar 2010, 3:45 pm

"Baresha" e te madhes Pagarusha.

deti
Administrator
Administrator

Shteti: Kosovė
Postime: 2011
Kyējet nė forum: 9074
Regjistruar mė: 19/06/2007
Profesioni: Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kenga qe per ju nuk vdes kurre.

Mesazh nga Vizitor prej Thu 08 Apr 2010, 4:16 am

Gramoz Gervalla-Zemra digjet por nuk flet

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kenga qe per ju nuk vdes kurre.

Mesazh nga Voglushja prej Thu 08 Apr 2010, 3:17 pm

Elita 5"Bardh e Zi"

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja
Anėtarė i Avancuar
Anėtarė i Avancuar

Shteti: Gjakove
Postime: 4385
Kyējet nė forum: 7765
Regjistruar mė: 02/11/2008
Profesioni: Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

kenga per ju qe nuk vdes kurr

Mesazh nga musa racaj prej Thu 08 Apr 2010, 6:22 pm

kenga ime qe nuk vdes kurr eshte marshi uqk

musa racaj
Anėtarė
Anėtarė

Shteti: siqev
Postime: 26
Kyējet nė forum: 4615
Regjistruar mė: 13/02/2010
Profesioni: teknik bujqsor

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kenga qe per ju nuk vdes kurre.

Mesazh nga Dardania prej Thu 11 Nov 2010, 2:24 pm

Dava Gjergji - Troket fati

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....

Dardania
Anėtarė
Anėtarė

Shteti: Gjermani
Postime: 1515
Kyējet nė forum: 5380
Regjistruar mė: 08/11/2010
Profesioni: .....

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kenga qe per ju nuk vdes kurre.

Mesazh nga stralli prej Mon 22 Nov 2010, 3:42 pm

"Jetė tė gjatė flamur e shqipe" Dida,Qela,Kovaēi

stralli
Anėtarė
Anėtarė

Postime: 715
Kyējet nė forum: 4649
Regjistruar mė: 21/09/2010
Profesioni: Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi