Domethenia e emrit tuaj .....?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga ESTER prej Fri 09 Jan 2009, 1:11 am

Emri qe keni ju pelqen ,dhe a ka nje domethenie ai?

ESTER
Anėtarė
Anėtarė

Shteti: Provence Alpes cotes- d'azure
Postime: 198
Kyējet nė forum: 6454
Regjistruar mė: 28/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga ESTER prej Fri 09 Jan 2009, 1:16 am

emri qe,kam me pelqen ,dhe ne nji gjuhe te huaj do te thote (shpirt) fest

ESTER
Anėtarė
Anėtarė

Shteti: Provence Alpes cotes- d'azure
Postime: 198
Kyējet nė forum: 6454
Regjistruar mė: 28/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Voglushja prej Fri 09 Jan 2009, 7:52 pm

po shume me pelqen dhe ka domethenje te madhe..pajtim gjaqesh kam lindur diten kur jan pajtuar gjaqet

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja
Anėtarė i Avancuar
Anėtarė i Avancuar

Shteti: Gjakove
Postime: 4385
Kyējet nė forum: 8425
Regjistruar mė: 03/11/2008
Profesioni: Studente

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Rrezon@ prej Wed 28 Jan 2009, 6:09 am

kam emr arab, Vehbie me pelqen nuk me pelqen ate kam. as domethenjen nuk ja dij.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile

Rrezon@
Anėtarė
Anėtarė

Postime: 1428
Kyējet nė forum: 7624
Regjistruar mė: 27/05/2008
Profesioni: ekonomiste

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Ylliks prej Wed 28 Jan 2009, 6:12 am

Rrezon@ shkruajti:kam emr arab, Vehbie me pelqen nuk me pelqen ate kam. as domethenjen nuk ja dij.

ani lėre Rrezona pra love na spjego pak avatarin;) pleas

Ylliks
Anėtarė
Anėtarė

Shteti: USA
Postime: 722
Kyējet nė forum: 7046
Regjistruar mė: 21/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Rrezon@ prej Wed 28 Jan 2009, 6:42 am

Iiiiiiiii Eshte kryeministrja e Sh-etnike !

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile

Rrezon@
Anėtarė
Anėtarė

Postime: 1428
Kyējet nė forum: 7624
Regjistruar mė: 27/05/2008
Profesioni: ekonomiste

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga deti prej Wed 28 Jan 2009, 4:50 pm

Emri im eshte nga arabishtja XHEVDET qe ne shqip i bie: Meritim, I merituar, Merite apo thjesht MERITON.

deti
Administrator
Administrator

Shteti: Kosovė
Postime: 2018
Kyējet nė forum: 9742
Regjistruar mė: 20/06/2007
Profesioni: Ekonomist

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga ESTER prej Thu 29 Jan 2009, 2:00 am

emri im fillon me A... dhe ne spanjisht do te thote shpirt ne turqisht molle ,kujdesni mer se sjom me u honger una Neutral

ESTER
Anėtarė
Anėtarė

Shteti: Provence Alpes cotes- d'azure
Postime: 198
Kyējet nė forum: 6454
Regjistruar mė: 28/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Naki prej Thu 29 Jan 2009, 5:41 am

Naser..... nga arabishtja sa kam degjuar njeri qe udheton shume ne idsa shprehje edhe avanturier Embarassed

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi).

Naki
WebMaster
WebMaster

Shteti: Republika e Kosovės
Postime: 8654
Kyējet nė forum: 14364
Regjistruar mė: 29/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Voglushja prej Thu 29 Jan 2009, 6:13 am

Pajtime krenohem me emrin qe kam eshte shume i bukur

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja
Anėtarė i Avancuar
Anėtarė i Avancuar

Shteti: Gjakove
Postime: 4385
Kyējet nė forum: 8425
Regjistruar mė: 03/11/2008
Profesioni: Studente

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Geri prej Thu 29 Jan 2009, 6:38 am

Rockstar Nji keng qe mua me ka pelqy shumm edhe me pelqe akoma e kam naj e maj ket nick Very Happy

Po emeri im esht Geri

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Geri
Administrator
Administrator

Shteti: Ne zemer te forumit
Postime: 7156
Kyējet nė forum: 12221
Regjistruar mė: 16/08/2008
Profesioni: Ja u mbush xhepat njerzve plot me skedina :p

Shiko profilin e anėtarit http://hapesira.forumotions.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Adonisi prej Wed 04 Feb 2009, 1:50 am

Adonis- dikur ne antiktetin e vjeter grek ka qen personifikimi i mashkullit te bukur nqf s'jam gabim.

Adonisi
Anėtarė
Anėtarė

Shteti: Ne zemer te shqiptaris
Postime: 947
Kyējet nė forum: 7548
Regjistruar mė: 04/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Kotelja prej Fri 06 Feb 2009, 10:47 pm

Kotele... e ku ka si kotelet! ;redf;

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mjauuu...!

Kotelja
WebMaster
WebMaster

Shteti: Nen rrenojat e dashurise!
Postime: 3135
Kyējet nė forum: 9932
Regjistruar mė: 05/06/2007
Profesioni: Viktoriane

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga memaliaj prej Sat 07 Mar 2009, 10:06 pm

emri im i vertet eshte nje emer anglo-francez
me eshte vene emri nga im at se me sonte frengjisht ne ate kohe dhe se i pelqente nje fizikant i madh ku une do i them vetem mbiemrin se emri i tij eshte dhe i imi.
mbiemri i tije eshte: PONKARE

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cdo gje ka bukurine e saj.

memaliaj
Anėtarė i Avancuar
Anėtarė i Avancuar

Shteti: TIRANE
Postime: 3003
Kyējet nė forum: 8228
Regjistruar mė: 06/03/2008
Profesioni: arkitekt

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 07 Mar 2009, 11:56 pm

klea esht nje emer qe ne antiken e athines e ka pas perdorur nje mbretereshe qe vuante gjithmon qe skishte asgjo ne jete..... edhe me ne fund ja doli gjerave qe skishte ... po te shikoni filmin kleopatra do ta kuptoni Very Happy

Kle@Love
Super Anėtarė
Super Anėtarė

Shteti: Durres
Postime: 6659
Kyējet nė forum: 13629
Regjistruar mė: 15/01/2009
Profesioni: Arkitekte

Shiko profilin e anėtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Geri prej Sun 08 Mar 2009, 1:14 am

Emeri im i gjet Gerald ket emer ma ka ven djali xhajes qe ne ate koh rrinte jasht shtetit ene tha qe esht shum i preferuar ne gjermani ky emer danc mase do shkoj me jetu ne Ger Neutral Neutral

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Geri
Administrator
Administrator

Shteti: Ne zemer te forumit
Postime: 7156
Kyējet nė forum: 12221
Regjistruar mė: 16/08/2008
Profesioni: Ja u mbush xhepat njerzve plot me skedina :p

Shiko profilin e anėtarit http://hapesira.forumotions.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Mar 2010, 5:35 am

Perendia greke e qetesise, po une vetem emrin i kam vjedh

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Google prej Mon 04 Oct 2010, 5:10 am

suzana esht nga greqishtja schonshana qdmth ZAMBAK pale

Google
Anėtarė
Anėtarė

Shteti: prishtina city
Postime: 80
Kyējet nė forum: 4653
Regjistruar mė: 30/09/2010
Profesioni: instruktore

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga albi prej Mon 04 Oct 2010, 5:14 am

albi albania shteti me i dashur

albi
Moderator
Moderator

Shteti: linc te austris
Postime: 3202
Kyējet nė forum: 8102
Regjistruar mė: 10/07/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 04 Oct 2010, 5:18 am

Kleandra quhet nje perle edhe eshte emri im i vertet ndersa love ja kam vene vete sepse me pelqen cdo gje qe i perket jetes

Kle@Love
Super Anėtarė
Super Anėtarė

Shteti: Durres
Postime: 6659
Kyējet nė forum: 13629
Regjistruar mė: 15/01/2009
Profesioni: Arkitekte

Shiko profilin e anėtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga ZeQo prej Mon 04 Oct 2010, 7:11 am

Zyqylfi Osmon Qerbelaja Ohohoh.... gat eshte ma shkurt ZeQo

ZeQo
Anėtarė
Anėtarė

Postime: 12
Kyējet nė forum: 4564
Regjistruar mė: 04/10/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga LeeA prej Mon 04 Oct 2010, 8:32 pm

Thjesht emer !

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A dream es a Wish Your Heart Makes

LeeA
Anėtarė
Anėtarė

Postime: 41
Kyējet nė forum: 4588
Regjistruar mė: 04/10/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 04 Oct 2010, 9:14 pm

Kuptimi shqip (E bukur,bukuroshe.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.

E Dashuruar
Anėtarė
Anėtarė

Shteti: Tetove
Postime: 2236
Kyējet nė forum: 7720
Regjistruar mė: 20/05/2010
Profesioni: Frizer (Salon Sun Shine)

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Interesant prej Tue 05 Oct 2010, 9:43 pm

E Dashuruar shkruajti:Kuptimi shqip (E bukur,bukuroshe.

mos te paft syri i keq Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

Interesant
Anėtarė i Avancuar
Anėtarė i Avancuar

Shteti: Pejė
Postime: 4173
Kyējet nė forum: 9899
Regjistruar mė: 02/03/2008
Profesioni: Jurispodenca

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 05 Oct 2010, 9:50 pm

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Kuptimi shqip (E bukur,bukuroshe.

mos te paft syri i keq Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
Interesant = lazdran Neutral Neutral Neutral ;redf;

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mjauuu...!

Kotelja
WebMaster
WebMaster

Shteti: Nen rrenojat e dashurise!
Postime: 3135
Kyējet nė forum: 9932
Regjistruar mė: 05/06/2007
Profesioni: Viktoriane

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Interesant prej Tue 05 Oct 2010, 9:55 pm

Kotelja shkruajti:
Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Kuptimi shqip (E bukur,bukuroshe.

mos te paft syri i keq Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
Interesant = lazdran Neutral Neutral Neutral ;redf;

Neutral Neutral Neutral shume interesant e ki perkthy a hahahaha

Interesant - interesant ( spo di se cfar domethenie me ja jap pervec Kotelja qe ka thene Lazdran hahaha )

Interesant
Anėtarė i Avancuar
Anėtarė i Avancuar

Shteti: Pejė
Postime: 4173
Kyējet nė forum: 9899
Regjistruar mė: 02/03/2008
Profesioni: Jurispodenca

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 05 Oct 2010, 10:49 pm

Kam edhe nje verzion tjeter interesant = rebel Very Happy

Kotele eshte macke e vogel piyoko

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mjauuu...!

Kotelja
WebMaster
WebMaster

Shteti: Nen rrenojat e dashurise!
Postime: 3135
Kyējet nė forum: 9932
Regjistruar mė: 05/06/2007
Profesioni: Viktoriane

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 05 Oct 2010, 10:56 pm

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Kuptimi shqip (E bukur,bukuroshe.

mos te paft syri i keq


po pra larg qoft

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.

E Dashuruar
Anėtarė
Anėtarė

Shteti: Tetove
Postime: 2236
Kyējet nė forum: 7720
Regjistruar mė: 20/05/2010
Profesioni: Frizer (Salon Sun Shine)

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Leta prej Wed 13 Oct 2010, 9:52 am

Domethenja e Emrit time,, Njeri nder emerat me te Bukur Shqipe ! ;redf; Kurse Bleta ketu , Ka mjaltin por dhe Thincin ;)

Leta
Anėtarė
Anėtarė

Postime: 381
Kyējet nė forum: 4938
Regjistruar mė: 08/10/2010
Profesioni: Amvise

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 13 Oct 2010, 5:24 pm

Ekziston nje perle ne shqiperi me kete emrin Kleandra edhe eshte emrin im i vertet ndersa Klea Love eshte emrin qe Klea rrespekton edhe don cdo gje qe i perket rreth saj

Kle@Love
Super Anėtarė
Super Anėtarė

Shteti: Durres
Postime: 6659
Kyējet nė forum: 13629
Regjistruar mė: 15/01/2009
Profesioni: Arkitekte

Shiko profilin e anėtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi