» Legjenda e Fenerit
Fri 30 Sep 2016, 19:26 nga sejjid gashi

» Urime Kurban Bajrami
Wed 14 Sep 2016, 21:43 nga legjenda

» Tė martohem apo bashkėjetoj?
Sun 04 Sep 2016, 17:50 nga albi

» 12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri
Thu 01 Sep 2016, 13:06 nga Katilja

» Vetem nje Fjale Dashurie me tinguj zemre!
Thu 01 Sep 2016, 13:05 nga Katilja

» Si e konceptoni tradhėtine nė dashuri?
Thu 01 Sep 2016, 13:05 nga Katilja

99 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 99 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2897 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri sejjid gashi

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154052 artikuj v 4856 temat


Naki (9119)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3374)
 
Adisa (3282)
 

TOP 10-shi SHTATOR 2016


Poezi pėr Nėnėn.

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Poezi pėr Nėnėn.

Mesazh nga Voglushja prej Wed 27 May 2009, 19:49

Nene
Me mungon buzqeshja jote
Me mungon fjala jote keshilluse.
Me mungon ledhatimi yt
Me mungon dora jote e bute.
Me mungon te me flasesh embel
Me mungon edhe te me bertasesh
Me mungon dashurija jote
Nene ti je krijesa me e embel e kesaj bote..!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 10447
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi pėr Nėnėn.

Mesazh nga Voglushja prej Thu 28 May 2009, 12:55

O nene
Sa e sa dhimbje po mbaj ne gjoks
Sa e sa fjale me mbeten pa ti then
Sa perqafime u ndan ne gjysme
Sa endrra mbeten pa i realizu
Ah nene malli,per ty po me djeg mua
Gjthcka u nda ne gjysme,perveq dhimbjes
Gjithqka mori fund,perveq loteve
Ah nene te kerkoj por ste gjej askund

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 10447
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi pėr Nėnėn.

Mesazh nga Arjana prej Tue 06 Oct 2009, 11:41

NENE JAM E LODHUR!!

Nene o nene jam mbet e vetmuar shum
Qdo pjese trupit me dhemb nene
Kam shum nete te gjata pa gjum
E tera jam e dermuar nene
Nuk gjej prehje askund!

E dij qe smund te me ndihmosh
E dij qe je shum larg meje
Te lutem lutjen te ma pranosh
Merrem afer teje

Pse nuk me pranon o nene
A je hidherua me mua
Jam e lodhur o nene
Te kesh meshire per mua!
Asnjehere!!

Asnjehere nuk te kerkova me shum o nene
Te te kem pran meje ne kete nate te gjate
Si duket eshte nje nate pa mbarim
Nate e perlotur me fatin tim

Doja te rrefehem per dhembje qe kam
Doja te tregoja si ndihem o nane
Ti trgoj plaget e shpirtit te vram
Dhe plaget e zemres qe sherim nuk kan

Nuk te gjej kot kerkoj mbeshtetje
Edhe qe shpirti flak me digjet
Mallin qe kam si ta shuaj o nane?
Ah sa shum sante per ty kam etje!!!!!

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13093
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi pėr Nėnėn.

Mesazh nga Arjana prej Tue 06 Oct 2009, 11:42

Nana


Sa e madhe ishe moj nane,
E me cfaqesh kudo qe jam;
Ne ballin tend kish nje vend
Sa krejt jeta ime qe qon!


Une qe isha i djallezuar,
Ne perleshje,me sherr e i ngaterruar;
Te shkaktova shume telashe,
Ti kurre s`me le te vetmuar.


Nje dite, me traste ne krahe
Me nise per ne horizontin tim;
Ne balle shkelqimin tend,
Ne zemer bartja bekim.


Kaluan muaj dhe vite
Decenje, qe s`i mbaje mend;
Ne zemer te bartja moj nane,
Ne shkolle,ne loje e ne kuvend.


Kur kisha provimin e fundit,
Ne anderr, ne salle te kam pa;
M`u cfaqe si nje yll
Nga gezimi, shume kam qa!


Tash ,qe prehesh ne amshim,
Une te kam prane-megjithese s`te kam;
Lengon ky shpirti im,
per vitet qe na ndane.


Kur te vjen vjeshta ime,
Le te jete nje dite pa shi;
Le te bjen puhize e lehte,
Te me merr e me bie te ti.


Ta shoh edhe nje here nanen,
Qe me bani kamb e dore;
Te qmallemi ne perqafim,
E te shkojme ne rrugen tone.


Nipat e mbesat tua,
le te luten kur te vijne;
Nje lutje per gjyshen
Nje per shpirtin tim

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13093
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi pėr Nėnėn.

Mesazh nga Jetahh prej Sun 28 Feb 2010, 11:49

Voglushja shkruajti:Vjershė pėr nėnėn
njė herė isha e sėmurė
u treta , me ethe u drobita
nga shtrati
dot s`u ngrita
Pėr netė tė tėra nėna
pa gjumė , pa ngrėnė
u pikėllua
sy kėputura ajo
rrinte mbi mua
mbi kokė mė erdhėn
motrat , vėllau
e plotė tė tjerė
po si kujdesi i nėnės
su gjenka asnjėherė
se motrat i zu gjumi
vėllau s`mund tė duronte
kur hapa sytė
mbi mua prap nėna mė qėndronte
Kur pashė atė mbi kokė
dy pika lot lėshova
mė ngrohu buzėqeshja
atėherė u shėrova
Prandaj nė zemrėn time
njė emėr ėshtė skalitur
njė fjalė e shtrenjtė nė jetė
oh , nėnė emėr i ndritur


Vogelushe me vjen keq por kjo vjersh nuk eshte autoriale nga ti :thinking:

Jetahh

Postime : 1
Kyējet nė forum : 7222
Regjistruar mė : 28/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi pėr Nėnėn.

Mesazh nga Vizitor prej Sun 28 Feb 2010, 12:01

Jetahh shkruajti:
Voglushja shkruajti:Vjershė pėr nėnėn
njė herė isha e sėmurė
u treta , me ethe u drobita
nga shtrati
dot s`u ngrita
Pėr netė tė tėra nėna
pa gjumė , pa ngrėnė
u pikėllua
sy kėputura ajo
rrinte mbi mua
mbi kokė mė erdhėn
motrat , vėllau
e plotė tė tjerė
po si kujdesi i nėnės
su gjenka asnjėherė
se motrat i zu gjumi
vėllau s`mund tė duronte
kur hapa sytė
mbi mua prap nėna mė qėndronte
Kur pashė atė mbi kokė
dy pika lot lėshova
mė ngrohu buzėqeshja
atėherė u shėrova
Prandaj nė zemrėn time
njė emėr ėshtė skalitur
njė fjalė e shtrenjtė nė jetė
oh , nėnė emėr i ndritur


Vogelushe me vjen keq por kjo vjersh nuk eshte autoriale nga ti :thinking:

qfar rendesia ka se kue ka marr apo e ka shkrujt vet pse si leni kurr keto kritika amon

un te pergezoj voglushe te lumt morta ime

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi pėr Nėnėn.

Mesazh nga Voglushja prej Wed 03 Mar 2010, 17:57

princesha shkruajti:
Jetahh shkruajti:
Voglushja shkruajti:Vjershė pėr nėnėn
njė herė isha e sėmurė
u treta , me ethe u drobita
nga shtrati
dot s`u ngrita
Pėr netė tė tėra nėna
pa gjumė , pa ngrėnė
u pikėllua
sy kėputura ajo
rrinte mbi mua
mbi kokė mė erdhėn
motrat , vėllau
e plotė tė tjerė
po si kujdesi i nėnės
su gjenka asnjėherė
se motrat i zu gjumi
vėllau s`mund tė duronte
kur hapa sytė
mbi mua prap nėna mė qėndronte
Kur pashė atė mbi kokė
dy pika lot lėshova
mė ngrohu buzėqeshja
atėherė u shėrova
Prandaj nė zemrėn time
njė emėr ėshtė skalitur
njė fjalė e shtrenjtė nė jetė
oh , nėnė emėr i ndritur


Vogelushe me vjen keq por kjo vjersh nuk eshte autoriale nga ti

qfar rendesia ka se kue ka marr apo e ka shkrujt vet pse si leni kurr keto kritika amon

un te pergezoj voglushe te lumt morta ime
Pse je ti autori i saj Jetahhh?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 10447
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi pėr Nėnėn.

Mesazh nga Vizitor prej Mon 10 May 2010, 13:50

Nena ime e nderuar!

Ti je mė e rėndėsishme pėr mua nė jetėn time
dhe unė dua qė ti ta dish se unė jam gjithmonė aty pėr ty!
Unė tė dua pėr ēdo gjė dhe tė ndjehem me ty,
Nėna ime me e dashur nė botė.Unė tė dua pėrgjithmonė
Kjo unė do tė ju tregoj nėse sa te dua ty.
Ti je gjėja mė e rėndėsishme nė jetė, dhe pėr tė njohur miliona njerėz!
Ti je tė qdo gjė qė ka rėndėsi pėr mua, dhe unė nuk do tė humbni kurrė.
Ti je jeta ime, dhe mė e mirė qė mund tė ndodhė me mua ndonjėherė.
Faleminderit qė ekziston, te dua ty mbi gjithēka,
dashuria ime pėr ty, ėshtė mbi ēdo gjė kėtu.
Nė jetėn time unė do tė jap vetėm zemrėn time tani.
Per mua ti je me e rėndėsishmja se gjithēka.
Ju jeni diēka e veēantė nė kėtė botė.
Nėse unė ty tė humb e humbi jetėn time me tė njėjtėn kohė.
Njė premtim mos mė harro mua, sepse unė tė dua vetėm ty!


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi pėr Nėnėn.

Mesazh nga Voglushja prej Tue 12 Oct 2010, 12:41

E shtrenjeta ime!
Sot eshte ditelindja jote
Festo e shtrenjeta ime
Vetem sot harroj hallet
Vetem sot,mos mendo te tjeret

Nene e dashur,e shtrenjeta ime
Te lutem nje here mendo per veten
E di se zemra jote kurr nuk u qetesua
Gjithenje loti te shoqeroj..!

Te dua oj nene,gjithnje te mendoj
Te uroj ditelindjen dhe shume shendet
Paq qetesi ne zemre,e lumturi ne jete
E shtrenjta ime gezuar qofsh e lumtur gjithnje.!


Autori:Pajtime Ahmeti(Voglushja)

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 10447
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

" Shpirti i Pastėr "

Mesazh nga Bardha Berisha prej Sat 11 Dec 2010, 13:17

Se ē'mė hyri njė egėrsirė ne trup
Po mė shton urrejtje
Po mė mbush me tė ftohurėn ftohtėsi
Ndaj...ndaj... njė personi
Qė...qėė...
Jo jo ,nuk mund as ta them
Ē'po ndodh kėshtu me mua
Ē'ėshtė duke ndodhur me veten time
Ndalo o ti i mallkuar
Qė po tenton ta shuash
Nje dashuri ..nje ngrohtėsi..njė lumturi
Tė pėrgjohem ndaloje kėtė vrapim tė lodhur
Mos e luaj lojėn tėnde me mua
Ē'tė shtyri ta bėsh kėtė
Nuk dua kurrsessi t'i jap fund dashurisė
Ndaj..ndaj...NĖNĖ SIME ,LEGJENDĖS SIME
Mė lerė tė qetė
Ik pra ik largohu
A nuk merr vesh
Largohu shumė shumė larg
Aq larg sa qė as si njė pikė e zezė
Tė mos verehet shėmtira yte
Qėllimet e tua lajkatare
Kurrėn e kurrės s'kurrės
Nuk mund t'i shfrytėzosh nė mua
Asnjėherė or i poshtėr
Po tė bien shqelm fytyrės tė gjithė
Dhe mendove me vetėn tėnde budallaqe
Qė do rritėsh vlerat e tua prej djalli
Duke ma rrėmbyer dashurinė
Dhe duke mė furnizuar me urrejtje
O i shkretė sa mundohesh
Askush s'mundet aq shumė
Ja pra e sheh
Sa i bukur dukesh tani kur kthehesh
Si njė varfanjak
Nga rruga se ē'ke ardhur
E mundove veten kot e mė kot
Dhe nė fund tė fundit asnjė merit
E jotja nuk ėshtė nė gojėrat e dedikotgjinjėve

Bardha Berisha

Shteti : Prizren
Postime : 3
Kyējet nė forum : 6369
Regjistruar mė : 10/12/2010
Profesioni : Nxėnėse

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi pėr Nėnėn.

Mesazh nga Bardha Berisha prej Sun 12 Dec 2010, 12:12

Princesha shkruajti:
Jetahh shkruajti:
Voglushja shkruajti:Vjershė pėr nėnėn
njė herė isha e sėmurė
u treta , me ethe u drobita
nga shtrati
dot s`u ngrita
Pėr netė tė tėra nėna
pa gjumė , pa ngrėnė
u pikėllua
sy kėputura ajo
rrinte mbi mua
mbi kokė mė erdhėn
motrat , vėllau
e plotė tė tjerė
po si kujdesi i nėnės
su gjenka asnjėherė
se motrat i zu gjumi
vėllau s`mund tė duronte
kur hapa sytė
mbi mua prap nėna mė qėndronte
Kur pashė atė mbi kokė
dy pika lot lėshova
mė ngrohu buzėqeshja
atėherė u shėrova
Prandaj nė zemrėn time
njė emėr ėshtė skalitur
njė fjalė e shtrenjtė nė jetė
oh , nėnė emėr i ndritur


Vogelushe me vjen keq por kjo vjersh nuk eshte autoriale nga ti :thinking:

qfar rendesia ka se kue ka marr apo e ka shkrujt vet pse si leni kurr keto kritika amon

un te pergezoj voglushe te lumt morta ime


"Vogelushe me vjen keq por kjo vjersh nuk eshte autoriale nga ti " -Plotesisht pajtohem me kete .Me mire eshte te shprehim talentin tone me aq sa mundemi ne ,dhe jo te bejme nje gjest aq te papelqyer ,siq bere ti !

Bardha Berisha

Shteti : Prizren
Postime : 3
Kyējet nė forum : 6369
Regjistruar mė : 10/12/2010
Profesioni : Nxėnėse

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi pėr Nėnėn.

Mesazh nga Bardha Berisha prej Sun 12 Dec 2010, 20:40

Voglushja shkruajti:O nene
Sa e sa dhimbje po mbaj ne gjoks
Sa e sa fjale me mbeten pa ti then
Sa perqafime u ndan ne gjysme
Sa endrra mbeten pa i realizu
Ah nene malli,per ty po me djeg mua
Gjthcka u nda ne gjysme,perveq dhimbjes
Gjithqka mori fund,perveq loteve
Ah nene te kerkoj por ste gjej askund


Te pergezoj shume per keto poezi , ne qoftese i ke bere vet sigurisht Smile Bardha Berisha

Bardha Berisha

Shteti : Prizren
Postime : 3
Kyējet nė forum : 6369
Regjistruar mė : 10/12/2010
Profesioni : Nxėnėse

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi pėr Nėnėn.

Mesazh nga analia prej Wed 27 Apr 2011, 15:58

shume e bukur pergezime

analia

Shteti : kavaje
Postime : 4
Kyējet nė forum : 5959
Regjistruar mė : 26/04/2011
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi pėr Nėnėn.

Mesazh nga analia prej Wed 27 Apr 2011, 16:00

Mall vajtues
Malli m’merr mua per ty,
malli m’merr per ata sy,
ata sy qe kurr skam pa,
ata sy qe kurr s’me kan shiku,
ata sy,oj naaaaaaneeeee,
qe gjithe jeten m’kan mungu.

Malli m’merr oj nane,
shume ky mall me merr,
e tgjithe jeten naneeeee
ky mall mua mka marre,
e gjithe jeten naneeeee,
ky mall mka mbizotru...
e ka pushtuar jeten time,
e kurre e qete s’kam jetu.

E kam dasht oj naneeee,
zerin tend me e degju,
e kam dasht oj naneeee,
nje perqafim me ta dhuru,
kam dasht vec nje gje oj naneee,
te jepte zoti nane dhe per mu...

analia

Shteti : kavaje
Postime : 4
Kyējet nė forum : 5959
Regjistruar mė : 26/04/2011
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi pėr Nėnėn.

Mesazh nga analia prej Fri 29 Apr 2011, 18:37

Vec ty te kerkoj
O e shtrejta nena ime,
Djell i endrrave te mia,
O perendesha e jetes time,
O oksigjeni i frymemarrjeve tashme te vobekta,
O qenie hyjnore,
Ku je sot,ku je?
Ku eshte ajo buzegjeshje engjellore,
Ai shikim plot embelsi,
Ku je ti o e vyera ime,
Ti qe ma mbushje jeten plot lumturi,

analia

Shteti : kavaje
Postime : 4
Kyējet nė forum : 5959
Regjistruar mė : 26/04/2011
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi pėr Nėnėn.

Mesazh nga Vizitor prej Fri 30 Aug 2013, 15:51

MBI VARR LOTI PIKOI

Nėnė e dashur, nėna ime,
para varrit tėnd qėndroj
dridhen duart e pikon loti
shumė po t'lutem, ti s'dėgjon,

qiellit, nė gjunjė iu pėrgjėrova
tė hap dritare pėr ty
tė tė shof, vetėm njėherė...
tė shuaj mallin qė djeg nė gji

tė puth varrin, tė puth foton,
tė vendosa njė tufė me lule
dua tė ngrihem, por dot s'iki
ē'far ka zemra, nga kėtu s'shkulet

nėnė o engjull i jetės time
mė pėrkėdhel, mė vė nė gjumė,
ti je lulja e baēes time
mjalti i shpirtit, qė dua shumė,

ndėr damar gjaku thėrret
era tundi flokėt e mija
zėri yt o bij thėrret
tė bekoftė, vet Perėndia

gjymtyrė thyer, fjala memece,
duartė mbėshtjellur nė gji ,
hallall lotim bėma o nėnė,
kur mbi varr ta derdh pėr ty...

Kush se ndien dhimbjen e shpirt,
kur mbi sy ...loti troket ...
kujt si thirri me goja nene
u ndie mir,e su ndie keq,

kush se do zerin e nenes
kush se do doren e ngroht,
kush nuk therret o nena ime
sa her qesh,sa her derdh lot,

kush ne jet su ndie bosh,
dhe s'kerkoj zerin e nenes
kush ne jet vall se kerkoj
nje puthje nga buza e nenes,

S S

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi pėr Nėnėn.

Mesazh nga epanjohura prej Thu 30 Jan 2014, 14:00

Voglushja shkruajti:Nene o nene jam mbet e vetmuar shum
Qdo pjese trupit me dhemb nene
Kam shum nete te gjata pa gjum
E tera jam e dermuar nene
Nuk gjej prehje askund!

E dij qe smund te me ndihmosh
E dij qe je shum larg meje
Te lutem lutjen te ma pranosh
Merrem afer teje
Hasa ne disa poezi te shkruara nga une, Voglushja eshte e rruges qe t'i shkruhet autori/ja ne fund...


Edituar pėr herė tė fundit nga epanjohura nė Fri 27 Feb 2015, 23:25, edituar 1 herė gjithsej

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 3842
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi pėr Nėnėn.

Mesazh nga epanjohura prej Thu 30 Jan 2014, 14:05

Arjana shkruajti:NENE JAM E LODHUR!!

Nene o nene jam mbet e vetmuar shum
Qdo pjese trupit me dhemb nene
Kam shum nete te gjata pa gjum
E tera jam e dermuar nene
Nuk gjej prehje askund!

E dij qe smund te me ndihmosh
E dij qe je shum larg meje
Te lutem lutjen te ma pranosh
Merrem afer teje

Pse nuk me pranon o nene
A je hidherua me mua
Jam e lodhur o nene
Te kesh meshire per mua!
Asnjehere!!

Asnjehere nuk te kerkova me shum o nene
Te te kem pran meje ne kete nate te gjate
Si duket eshte nje nate pa mbarim
Nate e perlotur me fatin tim

Doja te rrefehem per dhembje qe kam
Doja te tregoja si ndihem o nane
Ti trgoj plaget e shpirtit te vram
Dhe plaget e zemres qe sherim nuk kan

Nuk te gjej kot kerkoj mbeshtetje
Edhe qe shpirti flak me digjet
Mallin qe kam si ta shuaj o nane?
Ah sa shum sante per ty kam etje!!!!!
Autore e ketyre dy poezive jame une....Nuk ka gje qe shkruhen neper forume,por vertet nuk do te ishte gje e keqe qe te shkruhet,,e huazuar''

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 3842
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi pėr Nėnėn.

Mesazh nga Naki prej Thu 30 Jan 2014, 22:08

Verejtje shume me vend e nderuar. Si fondator i ketij forumi une kam bere nje njoftim qe ne te ardhmen keto gjera nese nuk shenohet burimi dhe autoresia do te fshihen nga ana ime dhe nga stafi.
Ju e nderuar epanjohura nese i keni poezit tuaja me kontakto ne MP dhe une do ta hap nje kategori enkase per poezit tuaja dhe poezit e kopjuara te postuara nga anetare tjere ne kete forum do te fshihen.
Te pershendes dhe faleminderit per verejtjen.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9119
Kyējet nė forum : 17280
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi pėr Nėnėn.

Mesazh nga Sponsored content Today at 00:17


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi