» Urime Festa e 28 Nėntorit
Yesterday at 00:44 nga Albanian_Girl

» Barcoleta
Yesterday at 00:39 nga Albanian_Girl

» Goli i Ronaldos 133 km/h !!!
Tue 24 Nov 2015, 16:53 nga lando

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Mon 23 Nov 2015, 12:35 nga Eidisi

» Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !
Mon 16 Nov 2015, 23:21 nga ballboy_network

» Faleminderit Botės Demokratike
Sun 15 Nov 2015, 23:13 nga albi

» Shkolla
Mon 09 Nov 2015, 14:24 nga Vizitor

» Kuriozitete rreth trupit tė njeriut
Thu 05 Nov 2015, 09:17 nga Ali

» 20 fakte tė pabesueshme lidhur me trupin e njeriut !
Wed 04 Nov 2015, 01:11 nga Albanian_Girl

» 100 fakte tė ēuditshme dhe mahnitėse pėr trupin e njeriut !
Wed 04 Nov 2015, 00:58 nga Albanian_Girl

» 35 fakte interesante pėr kafshėt shtėpiake !
Wed 04 Nov 2015, 00:54 nga Albanian_Girl

» Shtatė fakte interesante rreth kafshėve !
Wed 04 Nov 2015, 00:52 nga Albanian_Girl

118 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 118 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
STATISTIKAT E FORUMIT
Forumi ka 2863 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri lando

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 153861 artikuj v 4818 temat
KUTIJA E KĖRKIMEVE
 
 

Shfaq rezultatin e kėrkimit nė:
 


Rechercher Kėrkim i avancuar

November 2015
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

TOP 10 POSTUESIT NĖ FORUM
Naki (9090)
 
Geri (7160)
 
lolita (6759)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3344)
 
Adisa (3282)
 

TOP 10 POSTUESIT NĖNTOR 2015
Albanian_Girl
 
albi
 
lando
 
Dardania
 
ballboy_network
 
Ali
 
Naki
 
Eidisi
 


Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?552

Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Sep 2009, 02:08

Per te kaluar nje nate "te kendshme" femrat deshirojne partner te bukur ne shtrat nderkohe qe meshkujt nuk jane edhe aq perzgjedhes ne arritjen e kenaqesise se tyre seksuale per nje nate.
Cka mendoni ju ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti: Republika e Kosovės
Postime: 9090
Kyējet nė forum: 16285
Regjistruar mė: 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 09 Sep 2009, 04:33

kush mer, sdon te ket en shtrat te miren apo te mirin , gjith kush si femra si mashkull kan qejf te ket sex buuum me te bukurenn ne shtrat, ose vetem nese aq ka undesi edhe me keqq se me te mirenn

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime: 2515
Kyējet nė forum: 10037
Regjistruar mė: 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?

Mesazh nga deti prej Wed 09 Sep 2009, 08:20

Mire e ke Naki por jo gjithmone "bukuroshat" e bejne bukur punen e nje nate.
Une do thoja keshtu: femrat vertete do donin ta kishin nje mashkull te bukur por edhe punetor, eksplorues, durimtar... pra te jete i kompletuar, sepse behet fjale per nje nate te kendshme e cila do mbahej mend gjate.
Por, edhe mashkujt per nje nate te veēantė do donin nje femer te veēante: te bukur, lozonjare, gazmore, te ndjeshme por edhe komunikative.
Nje nate mund te jete mjaft e gjate nese shfrytezohet mire.

deti

Shteti: Kosovė
Postime: 2018
Kyējet nė forum: 10840
Regjistruar mė: 19/06/2007
Profesioni: Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?

Mesazh nga olsaaa prej Wed 09 Sep 2009, 17:00

ke ngatrruar pytje n se per meshkuj osht kjo


po nese do jet per femra nje nata per meshkuj nje or

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL

olsaaa

Shteti: Prishtina
Postime: 1552
Kyējet nė forum: 8515
Regjistruar mė: 25/08/2009
Profesioni: Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 09 Sep 2009, 22:47

Deshira per te kaluar nje nate me nje mashkull lind ne ndonje klub nate ose party.Eshte e vertet qe femra piketon nje mashkull terheqes, joshes dhe jo shume kurioz(te mos bej pyetje).Desherion qe kete nate te bej gjithcka qe nuk ka mundur te arrij me partnerin.Shenderrohet ne nje pantere.
Mashkulli mjafton te ndihet i pelqyer nga nje femer qe e dallon qe i hedh shikime provokuese dhe nuk ngurron qe oret e ngelura ti kaloj ne shoqeri te nxehte dhe ndryshe.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?

Mesazh nga Geri prej Wed 09 Sep 2009, 22:53

Femrat e kan gjithcka ne dor.. e ne meshkujt shkojm si marinar nga pas kur na therrasin kjo esht qe fermar e zgjedhin.. ndersa meshkuj nuk zgjedhin gjo per nat te vetme

firma.................................................................................................................................................................................

Geri
Admin

Shteti: Ne zemer te forumit
Postime: 7160
Kyējet nė forum: 13325
Regjistruar mė: 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 11 Sep 2009, 18:09

them se mashkulli per nje nate don nje esperience te re edhe te kaloi kohen me nje femer me te ndryshme qe ai ka

Kle@Love

Shteti: Durres
Postime: 6659
Kyējet nė forum: 14730
Regjistruar mė: 15/01/2009
Profesioni: Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 11 Sep 2009, 18:19

edhe edhe kleaa, pse vetem neee

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime: 2515
Kyējet nė forum: 10037
Regjistruar mė: 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?

Mesazh nga olsaaa prej Fri 11 Sep 2009, 19:53

meshkuj kerkoj gjitnje te kan dic me te re ne jeten e tyre gjithmon me nje me te ndryshme

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL

olsaaa

Shteti: Prishtina
Postime: 1552
Kyējet nė forum: 8515
Regjistruar mė: 25/08/2009
Profesioni: Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?

Mesazh nga Adonisi prej Fri 18 Sep 2009, 23:46

Mjafton te jete femer. Ame kur them femer, nuk mendoj qe vetem te mos jete mashkull, por....

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"

Adonisi

Shteti: Ne zemer te shqiptaris
Postime: 947
Kyējet nė forum: 8646
Regjistruar mė: 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 10 Nov 2009, 13:15

Per mua nuk luan shume rol bukuria vizuale mjafton ta kem knaqsin e deshiruar
edhe nese nuk eshte aq terheqes

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti: Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime: 2723
Kyējet nė forum: 10138
Regjistruar mė: 07/03/2009
Profesioni: Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi