POSTIME E FUNDIT NĖ FORUM
» Ēfarė ėshtė Dashuria ?
Today at 18:53 nga epanjohura

» Kapet peshku gjigant nė lumin Po
Today at 11:38 nga Mehmet Maliqi

» Ata qė vetėm shikojnė nė Facebook e nuk postojnė asgjė, bėhen tė trishtuar
Today at 11:22 nga Teuta_Pr

» Dizajni i Ri
Today at 11:20 nga Teuta_Pr

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Today at 11:20 nga Teuta_Pr

» Zbulohen dėshmi se dardanėt kanė jetuar nė Prizren prej parahistorisė
Today at 03:56 nga Vizitor

» Ditet e mia pa Ty....
Yesterday at 18:21 nga epanjohura

» Njoftim pėr Anėtarėt e Forumit !
Fri 27 Feb 2015, 16:31 nga Naki

» Poezi Kushtuar pėr Ty
Fri 27 Feb 2015, 13:14 nga beta30

» THenje Filozofike..
Fri 27 Feb 2015, 10:30 nga epanjohura

» CV e anėtarit/anėtares !
Thu 26 Feb 2015, 08:31 nga Ylli-1

» Krapi
Wed 25 Feb 2015, 23:05 nga Naki

Vizitorėt : 0
Tė fshehur : 0
Anėtarė tė regjistruar : 0
Anėtarė nė linjė :
RifreskoShiqo lokacionet
STATISTIKAT E FORUMIT
Forumi ka 2813 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri beta30

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 152072 artikuj v 4281 temat
KUTIJA E KĖRKIMEVE
 
 

Shfaq rezultatin e kėrkimit nė:
 


Rechercher Kėrkim i avancuar

TOP 10 POSTUESIT NĖ FORUM
Naki (8743)
 
Geri (7157)
 
Annika (6751)
 
lolita (6730)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
Adisa (3282)
 
albi (3243)
 

TOP 10 POSTUESIT PĖR MUAJIN MARS 2015
Teuta_Pr
 
albi
 
Mehmet Maliqi
 
epanjohura
 


Femrat seksi i dobet.....511

Femrat seksi i dobet.....

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

ha Femrat seksi i dobet.....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 11 Jan 2010, 00:06

Thone qe : Femrat jan seksi i dobet.

Por mendoj se e kan fjalen per brishtesin qe na karakterizon.
Femrat nga ana seksuale jane me rezistente ndaj meshkujve.

Si mendoni Femrat jan seksi dobet?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Femrat seksi i dobet.....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Jan 2010, 21:32

Thuhet keshtu dhe pse eshte provuar e kunderta ne shume raste.Perkufizohet si e tille ndoshta sepse ka dhembshurine, ka ngrohtesine,ka ndjenja te thella.Mban mbi supe arin e gjithe botes(njerezimin),ka lotin qe nuk perton te rreshkas ne cdo situate te pakendshme.Duke qene e tille i eshte gjetur epiteti dhe pse rendesia qe ndron mbi te e padukshme mbi te dukshmen.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Femrat seksi i dobet.....

Mesazh nga Albanian_Girl prej Sat 01 May 2010, 20:24

Ti arla cka ke shkru ska lidhje asgjo me temen. Femrat ma se shpeshti vuajn nga mungesa e deshires seksuale, nga problemet emocionale dhe shendetesore, dhe per keto arsye shmangin seksin dhe jan te dobta ne seks.

Albanian_Girl
Moderator

Shteti: Parajse
Postime: 181
Kyējet nė forum: 8166
Regjistruar mė: 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Femrat seksi i dobet.....

Mesazh nga Arjana prej Sat 01 May 2010, 20:38

femrat smund te quhen me seksi i dobet se ne krahasim me te kaluaren ka ndryshuar shum,nga ana seksuale sjemi fajtore ne qe jemi aq te kufizuara se njihni shum mire mentalitetin tone,e sa te lejueshme jane per ne keto gjera,seksi vazhdon te jete nje teme tabu per popullsine tone

Arjana
Anėtarė i Avancuar

Shteti: diku e humbur
Postime: 3724
Kyējet nė forum: 11353
Regjistruar mė: 26/09/2009
Profesioni: Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Femrat seksi i dobet.....

Mesazh nga Albanian_Girl prej Sat 01 May 2010, 20:43

Pse po mendon nje teme tabu per popullsin tone !??? Une nuk e bej seksin per popullsin dhe cka mendojne ata po per knaqesin time personale. Populli cka ka me trupin tim !? Deri kur ne do te rrojme per deshirat e popullit. Kur ne i mbushim 30 vjet cka mendon populli a e qajn koken per ne ku do te mbesim ne ? Mungesa jone e trimerise, gjendja e varesis dhe droja nga goja e popullit na ka sjell ketu ku jemi. Une kam shoqe nga shtetet tjera dhe me vjen turp me veteveten te ju spjegoj gjona te vjetersuara.

Albanian_Girl
Moderator

Shteti: Parajse
Postime: 181
Kyējet nė forum: 8166
Regjistruar mė: 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Femrat seksi i dobet.....

Mesazh nga Drini prej Sat 01 May 2010, 20:52

Nuk ka me tema tabu dhe duhet diskutuar gjithecka qe duhet diskutuar, sepse nuk arrijme asgje duke iu ikur temave te ashtuquajtura "tabu"

Drini
Anėtarė

Shteti: Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime: 1599
Kyējet nė forum: 8106
Regjistruar mė: 01/04/2009
Profesioni: Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Femrat seksi i dobet.....

Mesazh nga deti prej Sat 01 May 2010, 21:59

Femra seksi i dobet, thone, por thone edhe femrat gjinia e bukur.
Pse eshte femra seksi i dobet, nga perditshmeria dhe jeta e zakonte, e dime te gjithe. Eshte sepse ajo karakterizohet me brishtesine, ndjeshmerine, dhembshurine, mungesen e forces fizike etj.
Dua te ndalem pak te ana seksuale e tyre. Flas gjithmone ne kushte te barabarta, kur te dy patneret kane oreks dhe deshire per seks. Ne kete pike ato jane me te fuqishme dhe me bindese se sa meshkujt. Edhe ketu kjo ka spjegimin e vet sepse gjate aktit seksual meshkujt mbase jane me te kufizuar sepse ndertimi anatomik e ne vecanti gjendja emocionale shkon ne disfavor te tyre. Meshkujt e kane me veshtire ti rezistojne femrave - seksit me te dobet dhe ne finish meshkujt jane ata qe e hudhin peshqirin ne ring ne shenje dorezimi. Perderisa femrat - seksi me i dobet, gjate aktit seksual mund edhe te bisedojne, lexojne apo edhe ta kene mendjen gjetiu, meshkujt nuk e kane nje aftesi te tille. Mjafton qe mashkullit gjate seksit t'ia permendesh ndonje borxh te mundshem apo ndonje detyre (obligim) me shume pergjegjesi, e pat puna e tij, deshtim i asaj mbremjeje.
Shkurt e shqip, femrat jane me te zonjat ne seks se sa meshkujt.


Edituar pėr herė tė fundit nga deti nė Mon 03 May 2010, 22:47, edituar 1 herė gjithsej

deti
Administrator

Shteti: Kosovė
Postime: 2018
Kyējet nė forum: 10024
Regjistruar mė: 19/06/2007
Profesioni: Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Femrat seksi i dobet.....

Mesazh nga saimir_is prej Mon 03 May 2010, 20:50

pajtohem me kete mendim.shume e drejte

saimir_is
Anėtarė

Shteti: turqi
Postime: 19
Kyējet nė forum: 5321
Regjistruar mė: 03/05/2010
Profesioni: paradite pushim pasdite papune:D:D:D:

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Femrat seksi i dobet.....

Mesazh nga benita krusha prej Fri 11 Mar 2011, 14:44

Very Happy kete teme, femra seksi i dobet me sa e pash me larte dikush e keni kuptuar qe eshte fjala per personalitetin femeror ku me fjalen seks nenkuptohet gjinia (femra seksi me i dobet = femra gjinia me e dobet) kurse disa te tjere e keni spjeguar si femra me e dobet se mashkulli ne seks. sipas mendimit tim ketu behet fjale mer brishtesine e femres dhe dobesit e saj si personalitet ne krahasim me mashkullin sepse eshte fakt qe femra e tregon vuajtjen e shpraz dhe e ladgon nga vetja ose thene me mire disa prej femrave vuajtjen e shenderrojne ne urrejtje e cila me pas konkludon me hakmarrje etj etj e mashkujt e mbajne ne vete sepse kane krenarine burrerore qe gjithmon duan ta mbajne larte. pra un them PO eshte fakt qe femra eshte seksi (gjinia) me e dobet.
sa i perket marredhenjeve te dy palet jane te njejta por normalisht femra e ka ne dore stimulimin dhe rritjen e kenaqesise ne marredhenje...


:puthje: :puthje: :puthje:

benita krusha
Administrator

Shteti: Prishtine
Postime: 775
Kyējet nė forum: 5198
Regjistruar mė: 10/03/2011
Profesioni: Director Assistant & Marketing Manager (Petroll Company)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Femrat seksi i dobet.....

Mesazh nga stralli prej Thu 24 Mar 2011, 14:44

......ka edhe femra qe neper kohra jane treguar edhe me burreresha se disa burreca,por si gjini eshte me skofjare,me e ndjeshme ,me e bute shpirterisht,me zemergjere, dhe kete brishtesi te femres,qe une do e quaja nje dhuneti natyrore e saj,nje madheshti e femres qe me forcen e saj magjike ka mposhtur gjeneral e perandor.....

stralli
Anėtarė

Postime: 715
Kyējet nė forum: 5591
Regjistruar mė: 21/09/2010
Profesioni: Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Femrat seksi i dobet.....

Mesazh nga deti prej Fri 25 Mar 2011, 08:20

Pajtohem me Beniten dhe strallin sepse te njejtin mendim kam edhe une. Do e plotesoja edhe me nje fakt tjeter: femra eshte edhe nene dhe te ajo i hasim te dy ekstremet, brishtesine por edhe forcen, force kjo e ndertuar nga durimi dhe dashuria e madhe. A ka si nena?

deti
Administrator

Shteti: Kosovė
Postime: 2018
Kyējet nė forum: 10024
Regjistruar mė: 19/06/2007
Profesioni: Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Femrat seksi i dobet.....

Mesazh nga benita krusha prej Fri 25 Mar 2011, 08:23

eshte fakt deti qe si nena nuk ka ajo eshte shtylle e nje familjeje. pajtohem plotesisht me ty por do te shtoja edhe diqka brishtesia e nje femre dhe dhembshuria e saj mund te sherojne vuajtjen me te thelle, kurse forca e saj shkaterruese kunder padrejtesise eshte me e madhe se qdo force tjeter shpirterore...


:puthje: :puthje: :puthje:

benita krusha
Administrator

Shteti: Prishtine
Postime: 775
Kyējet nė forum: 5198
Regjistruar mė: 10/03/2011
Profesioni: Director Assistant & Marketing Manager (Petroll Company)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Femrat seksi i dobet.....

Mesazh nga deti prej Fri 25 Mar 2011, 08:27

Pikerisht kjo butesi, ndjenjat dhe dhembshuria e bejne femren ate qe eshte dhe kur i shtohet mencuria por edhe bukuria (dhurate prej Zotit) atehere del te jete e perkryer.

deti
Administrator

Shteti: Kosovė
Postime: 2018
Kyējet nė forum: 10024
Regjistruar mė: 19/06/2007
Profesioni: Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi