» Urime Kurban Bajrami
Wed 14 Sep 2016, 21:43 nga legjenda

» Tė martohem apo bashkėjetoj?
Sun 04 Sep 2016, 17:50 nga albi

» 12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri
Thu 01 Sep 2016, 13:06 nga Katilja

» Vetem nje Fjale Dashurie me tinguj zemre!
Thu 01 Sep 2016, 13:05 nga Katilja

» Si e konceptoni tradhėtine nė dashuri?
Thu 01 Sep 2016, 13:05 nga Katilja

» Ndarja
Thu 01 Sep 2016, 13:03 nga Katilja

133 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 133 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2895 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Tribal Rexhepi

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154050 artikuj v 4856 temat


Naki (9119)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3373)
 
Adisa (3282)
 

TOP 10-shi SHTATOR 2016
Katilja
 
albi
 
legjenda
 
Naki
 


Poezi te ndryshme dashurie!

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Poezi te ndryshme dashurie!

Mesazh nga NADJA prej Sun 14 Mar 2010, 17:04

Thuaje te lutem, qe me don.
Pse kaq shum po me mundon?
Pse po tallesh ti me mua?
Esht gabim qe un ty t`dua?


Neso po ti me trego!
Thuajem tjeter dashuro.
Se ty me s`te dashuroj.
Dhe besom, se un do shkoj...


Mos me pyet si jetoi
kuR dit e nat ne ty mendoi
kur e din se jam e vetmuar
kur e din qe jam e lenduar.
mos me pyet pse kam lot ne sy
kur e din qe jan per ty.


Unė po vuaj
Ti se kupton
Unė po tretem
Ti s’mė shikon
Unė po ēmendem
Ti s’mė beson
Unė po vdes
Ti po jeton


Shum diqka jam Permallu,
Ah bre Zemer i miss You,
E kisha hup Lapsin se e maj ne Dorź,
pėr me n“dejt me ty ni Orź


Vuaj shum , po vuaj
dhe per kete gje shkruaj
ne mes te kesaj bote
po ndihem e huaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jetoj dhe vuaj ne nje qytet te huja
Pa Dashuri une Po vdes
por ne boten tjeter do te pres
Tani ne perfundim cili je ti fati im
mbaje kit fjal si kujtim shum me
mungon po ku je o shpirti im
se pa ty skam sherim


PRIZRENALIKE jam...
mu shty me mu nuk ta han
me pak fjal ta msheli gojen
dhe ke me derzu i pari lojen
pra mos mu shit kuller
se ta boj veten bajat lahper


Matematik oj matematik ma ke pre zemren si me thik
po skish faj profesori se mend i kisha te dashnori!


Jojo s“kam Harru,
Babs i kam Kallxu,
Veq po pres mem Puth Mu,
E Kuku un at her mu Tranu,
Pom mvjen marre met than te Du


Syt po i qeli e po i Msheli,
Zemren ma knaqe bre Baby,
Sjam Doktorr as Profesor,
Veq di me Livru me Traktor,
Ah qka ishin kto Qika,
Bre kto i Plast Pika,

NADJA

Postime : 73
Kyējet nė forum : 7266
Regjistruar mė : 07/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi te ndryshme dashurie!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 18 Mar 2010, 23:29

Ah!-Dashuria!
Ndjenja me cmendureske qe perjeton nje qenie njerezore!
Jemi vetvetja,deshira dhe enderra!Jemi ai njeriu qe pushton boten
vetem me nje shikim!Pasi ai shikim eshte i thelle...plot jete..plot shprese!
Dhe ne fund dorezohemi perballe kesaj bukurie ndjenjash!Rrezohemi
nga piedestali i fluturimit tone, diku neper enderrat e pafundme,
ndertuar nga cmenduria e menyres me te cilen dashurojme nje Shpirt!
Dashuria!Me tjetersoi krejtesisht kjo ndjenje!Me verboi dhe ngjyrat e jetes
sime!Me lodhi se menduari!Me dobesoi ndjenjat per njerezit perreth!
Me shnderroi ne engjell dhe ne djall!Me shnderroi ne perbindesh!
Me dha frymezimin e lire te shpirtit, -vetem per te shkruar vargjet
qe gjuajne shqelma te rende brenda zemres sime!
A thua te kem me zemer???!!A thua te kem me force te shkruaj???!!
A thua jam thjeshte nje person fallco perballe njeriut qe do kaloj jeten me te??!!
Sepse Dashuroj tjeter njeri!Sepse dashuroj Ty Shpirti im i Larget!!!!
Ah,-Dashuria!Dhimbje e bukur...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi te ndryshme dashurie!

Mesazh nga Geri prej Mon 22 Mar 2010, 16:19

Sa E Bukur Jeta, Kur E Di
Se Me Ty Jetohet…!! -Sa E Bukur Dita,Kur Me Ty Takohem…!! -Sa E Bukur
Puthja, Nga Buzet E Tua…!! -O Shpirti Im Sa Shumm… Tė Duaa…!

Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14235
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi te ndryshme dashurie!

Mesazh nga Geri prej Fri 26 Mar 2010, 20:25

Me thane se jam i cmendur.
I cmendur se ndjej dashuri.Me thone se jam I cmendur .Se mall ndjej te
shkruaj poezi.I cmendur me thone se jam .Se besoj tek ti .Se fjalet e
tua jane tė kota .Jane fare pa dashuri .Ohh I cmendur un jam .Se besoj
tek ti .Se te dashuroj pa hile .Vall kjo quhet cmenduri

Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14235
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi te ndryshme dashurie!

Mesazh nga KengaIme prej Sat 27 Mar 2010, 14:08

Shoh detin e kalter dhe dielin plot shkelqim
e zhytyr ne mendime mbyll syte me trishtim
e ne nje cast te bukur ndjej parfumin tend
shoh po ti sje dhe dhimbja ze prape vend.

Dhe aty kuptoj qe ti je mjaft larg
dhe lotet ne sy gati me behen varg,
dhe veten e ndjej si e burgosura yt
zinxhiri qe me ke vene per cudi sme mbyt.

Duke te pasur larg ndihem si ne burgim
nga dritarja e burgut me behesh si vegim?
me vjen per te qare por them behu burre
por zemra brenda plas e pyet deri kur ?

Kujtoj sesi ti flejte i qete ne supin tim
ai moment do doja mos kish kurre mbarim,
po jetoj ferrin pa ty ne kete qeli
dhe zemra brenda plas e pyet ku je ti?

Qe kur ti ke ikur asgje gje ska kuptim
se ti vajze je ajer per zemren e shpirtin tim,
mendoj shume per ty dhe per largesin
dhe zemra brenda plas te lutem eja bashke te rrime

KengaIme

Postime : 52
Kyējet nė forum : 7177
Regjistruar mė : 27/03/2010
Profesioni : Psikologe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi te ndryshme dashurie!

Mesazh nga KengaIme prej Sat 27 Mar 2010, 14:10

Mbi avullin e xhamit te thyer,
copat e qelqit formuan emrin tend,
dhe kujtimi qe nga pluhuri i kohes ish lyer,
sonte qiejve te pafund u end.

Dhe rrokullisem nostalgjite,
nga maje e mallit qe zemren vret,
nate e erret i mbydh syte,
teksa shpirti ne nate te therret.

Te kerkon i mjeri shpirt,
neper heshtje ne erresire,
ne pritje te nje tjeter dite,
nje tjeter cast,qe ndoshta do behet me mire.

Dhe lote i dhimbjes bie,
ne dy sy qe vec te qajne dine,
asgje nuk shoh,vec disa hije,
qe me shume ma shtojne merzine

KengaIme

Postime : 52
Kyējet nė forum : 7177
Regjistruar mė : 27/03/2010
Profesioni : Psikologe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi te ndryshme dashurie!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Mar 2010, 14:27

POEZI DASHURIE

Kur u dashuruam ishim bashkė nė shkollė
kurrė nuk bisedonim ndonjėherė pėr ndarjen tonė
nė takimin e parė mė tha duke buzqeshur
eja qė tė shoh se si je veshur

Por pėr fat tė keq isha veshur zi
por me njė fjalė tė ėmbėl i shpreha dashuri
ishim bashkė tė lumtur gjithmonė tė gėzuar
gjithmonė ecnim bashkė duke u pėrqafuar

Mirėpo fati s'deshti qė tė jemi bashkė nė kėtė jetė
sepse atė tė gjoren e mori vdekja e shkret
planifikonim tė ardhmen plotė gaz e hare
duke menduar se sa fėmijė do ti kemi ne

Nė takimin e fundit mė tha me lot nė sy
mė pėrqafo i dashur se s'di mė kur tė shoh ty
dhe njė ditė isha nė heshtje pėr tė duke mendu
kur erdhi njė shoqe dhe po mė thėrret mu

Ja dallova disa pika loti nė sy
e ajo mu kthya me fjalėt : "KAM NJE LAJM TE KEQ PER TY"
njėherė mendova mos po bėn shaka
e nxorri njė leter nga xhepi dhe nė dorė ma la

Unė mendova se ėshtė leter nga shoqėria
por kur e lexova kuptova se pėr mua murr fund dashuria
letren shoqja kur ma dhuroi ishte ora 10:00
mė kishte shkruar kėto fjalė"E DASHURA TĖ KA VDEK"

Mu duk se qielli me ra mbi kokė
kur mė ka dalė vetėdija e kam parė vehten tė shtrir nė tokė
qė nga ai ēast rrijėsha vetėm nė mendime
duke thėnė ē'do ditė se mė se dua as jetėn time

Kur i shoh tė tjerėt duke qen tė lumtur nė dashuri
nuk mund tė pėrmbahem qaj me lot nė sy
s'kisha prit kurrė atė fjalė nga njė shoqe e vjeter
"mos mendo mė pėr atė por gjeje nje vajzė tjeter"

S'dua mė askend s'dua jo pėr besė
pasi qė ajo shkoi edhe unė dua tė vdes
mos mė gjyko Zot qė do e mbys vehten
sepse pa tė dashuren time nuk e dua as jetėn

Nėse pyesin profesorat pse vdiq nė rini
i thuani i ka vdek e dashura e nuk mundi tė jetoj nė vetmi
unė me tė u betova se nuk e tradhtoj i gjallė
dhe tash jam krenar se pėr tė do tė shkoj nė varr

Pa tė as jetėn nuk e dua
kur e di se mė ka dashur vetėm mua
pėr ju rini kam njė porosi
DASHUROHUNI DASHUROHUNI por pa tradhėti TE DASHURONI...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi te ndryshme dashurie!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Mar 2010, 16:05

Un bisedoja dhe mbi fatin tim
te me tregoj dhe me tha:me vjen keq te te them nje fjal
por erdhi koha me u ndar
un per ty me segzistoj
dashuria jon ketu mbaroj
dhe dola dal nga dal
duke i then vetes nji fjal
ai i poshtri me tradhtoi
plag ne zemer me shkatroi
pasi i thash keto fjal
u hap nje dor mbi kete varr
dhe me tha dikush mua me trishtim
hyr mbrenda se ska shpetim.....

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi te ndryshme dashurie!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Mar 2010, 16:22

Per se jemi te ndar
Edhe sjemi te bashkuar
Pse zoti na ka vrar kaq shum jemi te larguar
Per se syt e mi po rrjedhin veq lot
nga qe jemi t ndar
edhe ste perkdhel dot
zemra nuk me rre
se nuk gjen gezim
sepse ti mungon ne krahrorin tim
perse zemra nuk me rra
se per ty ka ndjenja
pse syri nuk sheh
se ti je rrezja te zgjedhesh nje rrug sa nuk esht von
te vish tek un zemrat ti bashkojm

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi te ndryshme dashurie!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Mar 2010, 16:36

SI MUNDE

S'kam besuar se me ik si era
S'kam menduar te jetoj pa ty
S'besoj se erdhi pranvera
Derisa s'pushojne te lotojnƐĀ» keta sy
Ne qdo hap ne qdo vend dhe
Ne gjum me bie ndermend
Kur flej
Me duket te kam prane
Kur qeshi me duket me shikon
Kur qaj me duket me pajton
Eja prane meje
Edhe ne vdeksha
Nuk do te harroj

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi te ndryshme dashurie!

Mesazh nga Goc me naze prej Wed 31 Mar 2010, 19:07

Perse nuk shkrua!!! pergjigjje nuk kthen??
Per ke thua vuan!!! apo sme mban mend!
PErse lapsi yte heshti ,zeri yte u shua?
Perse telefoni sdeshi,te flasi me mua!
kurse un te prita.prisja pergjigjjen tende??
pakes dhe u rrita flas me me vemendje?

Goc me naze

Postime : 77
Kyējet nė forum : 7205
Regjistruar mė : 29/03/2010
Profesioni : ???

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi te ndryshme dashurie!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 Apr 2010, 16:48

ĖNDĖRRĖN MĖ TĖ BUKUR QĖ E PASH NĖ JETĖN TIME

Me than se je qmendur "I qmendur se ndjej dashuri"...
Me thojn se jam i qmendur, Se mall ndjej te shkruaj poezi..
I qmendur me thojn se jam, por se besoj tek ti..
Ohh I qmendur jam Se besoj se te dashuroj pa hile e kjo ndoshta quhet
Qmenduri...?
Kur mendoj per ty dhe ethe shpirti leshon
Madje pse per gjejen me te bukur ne jet Mendoj per dashurin ton..
>Kur mendoj per ata sy te bukur dhe buzet qe dridhen pa fjal
mendoj per floket mbi gjoksin tend dhe zemrat qe rrahin pa ndal..
>Diqka qe me ban te ndihem si engjell dhe hap krahet
drejt teje te fluturoj ti me shtrengon aq fort pran vetes dhe un ngadal peshperis te dashuroj...
>Nese nuk te thash se per mua je ti ajo qe me fal
buzqeshje ajo qe me fal ngrohtesi,Nese sta shpreha dot sa shum te dashuroj fajin
e kish natyra qe si dha zemres gojė..
>S me pelqen...... Ne naten e heshtur ne enderrat pa mbarim kerkoj veq nje emer flisja per dashuri Kerkoja nje
prekje ndoshta dhe nje kuptim e si t'ja ve un emrin vuajtjeve ne shpirtin
tim...Vall si ta quaj ket enderr?pa ndjenja qfar emri kan,po si syt e bukur si
mund pran ti kam ???
>Do mundem vall ne zemer ty te hy ngadal qe edhe un
te kuptoj qeshte Dashuria..Do mundem ndonjehere nje emer ketij shpirti t'ja
kushtoj qe dhe pastaj te them (...??...) te Dashuroj,Pastaj do them ngadal ne
endrra un besoj ndoshta dhe veq me sy jet do te dhuroj Nje jet plot mall ,e lule
plot arom nje jet qe kurr zdo shuhet nga dashuria jon.Se jeta eshte veq lule si
yje me shkelqim ashtu si zemrat tona do ruanin dashurin,Sa me pelqen kjo jet kur
ti me dashuron sa me pelqejn lulet kur jan plot arom..
>Me fal qe te dua
kaq shum me fal qe ne zemer te lendoj me fal por nuk mundemun ty te harroj,Me
fal qe te bera pa dashuri per mua pa qellim te mendosh me fal qe te bera per mua
poezi me dhimbje te krijosh,Me fal por njeriu prandaj vuan Te dahsuroj nje njeri
si ti,Ti thaj lotet pa kaluar qerpikun dhe kur te prek buzet te quhet(dashuri)..
>Me fal nuk te them te dua nuk dua me puthje nga ty ata jan veq
dhimbje per zemren ato me bejn te ndihem njeri..dua un me te flas
per dashuri ...Me fal qe prap po te lendoj,Me fal qe perjet te dua me fal por
nuk e di se si behet me nje njeri te qmendur si mua..I qmendur se tregoj te
verteten i qmendur se jam i sinqert Se ty te dua me shum se nje jet..Me fal per
te metat e mia me fal qe te dhash nje shekull dashuri por jeta i ka keto pa drejtsi
>Jeta me solli tek ti,Dhe ti si nje qenie e pa faj si nje
enjgjell.me zemer te vrar ti ke diqka te veqant ti ke shum lot te pathara..Me ne
fund arrita te te kthej buzqeshjen perseri ashtu siq ma ktheve mua dhe me bere te ndihem njeri..
>....E dashura ime ..emri im i pa njohur.. tani sme ze
gjumi duke menduar per ty,Ne dritaren time rra shiu i pa sosur.e dashura ime e
pashfaqur e shtrejta ime..E dashura ime drita e jetes sime te lutem me
ndihmo,,,Si mund te mbaj gjith keta dashuri ?? sikur ta dish sa shum gjera me
djegin ne gjoksin pa then sikur ta dish qlendim ka shpirti im si nje lule e
vyshkur ne pranver,duke te pritur ty mos po vjen nje her..... Ty po te pres

asgje tjeter mes vdekjes edhe heshtjes,mes vetimes dhe trishtimit mes hijes
dhe jetes nga kjo pritje e gjat u pergjak diku nje drit nje zemer e cila priste,
i than Lamtumir !!!..
Nese me don aq sa me thua mos me kerko te menderpresh
enderrat,deshirat,kenaqesin,te cilat i kam per ty.Ata jan kaq te bukurua po

te futesh mbrenda tyre,pa to,un zdo te jem ky qe jam po qenie pa shpirt,Pa
to un do te isha nje njeri i zbrazur ne trupin tim i levizur nga te tjeret,Po ti
s'do te me duash kaq shum ! Mos ke frig une enderroj aq sa duhet enderruar ndaj
i zhgenjyer nuk dal nga to,kujdes te lutem mos mi le ne gjysem
enderrat,deshirat,kenaqesin te cilat i kam vetem per ty....
>-E dashur malli u be qerpik e mbi syt qendroj...veshtir u be dit,dita u be zog e te kerkoj
por s'te gjet,ti ishe fshehur prapa syve te mi....
nga jan fjalet me te bukura per ty , i mblodha,ndjenjat me te bukura qe s'kerkojn prov,E
dashur,pergjigjmu,me degjon ? Ke koh te mendosh,ke koh te qash e te qeshesh,je
me mua me asnje tjeter,jan nga jan te gjitha gezimet,hidherimet,shqetsimet,me ty
i mesova kur nga ai qast kur ty te pash !!!...Do te vij naten dhe te puthi
fshehurazi ti s'do te dish,ne enderrat tua do te hy dhe ti shprishi, ti s'do te
dish do te behemi si nje yll dhe te sjell drit pastaj do te shkoj,te kthehem
prap ne ket vetmi!!...Ti enjgjulli im me bere te zbuloj univerzin e dashuris,aty
ku deshta te jem me ty nje jet te ter ne horizontin e pa fund te qiellit e hapur
me plot yje me zemra perplot dashurie.Un qe besojsha ne nje dashuri te
veshtir,mendojsha se eshte e pa mundur pritja si te veproj kur ty s'te takoj,por
tani e shoh se sa leht eshte kur te dashurohesh kur them se jam me ty edhe perse
por nuk je afer,azgje nuk me duket e veshtir tani..E tani si mundem te
harroj,edhe nese nje dit jeta na ndan pergjithmon me ke pran per te then
deshiren e flakt qe e kom fjalen "Tė dua" po peshperis..Sod kur
e shikoj te kaluaren shoh nje shpirt te humbur,nje shpirt te thyer te zhgenjyer nga jeta..Ne
prezencen time shoh tani nje enjgjull ne drejtimin tim.qe me mban ne dor se
bashku fluturoj diku larg ne qiel qe dashurin e flakt ta shijojm....
-Si mundem te harroj nje vajz qe e kam dashuruar e ti si mundesh te harrosh nje djal qe ne zemer te ka mbajt...
-Sie ke guxim te harrosh ate qe kurr s'te ka urrejt ... si ke forc te largohesh nga ai qe te don per jet ???...
Keto fjale per tre dite te plota i kujtova ... dhe lus ZOTIN te mos dal i zhgenjyer nga kjo qe e bera per ty...?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi te ndryshme dashurie!

Mesazh nga Leo@! prej Mon 08 Nov 2010, 10:16

Te'dashuroji
te dua kur anknhesh
te dashuroj
dhe kur sme ke besim
e per jete do te te dua
e kur zemerohesh
une te dashuroj
keshtu se ti je
shpirti im...!

Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 7126
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi te ndryshme dashurie!

Mesazh nga Leo@! prej Thu 11 Nov 2010, 18:36

Me ler qe ne syte....
tu te jem....
lote te te fale dashurine....
Me te bukur ne bote....
me ler te te fale nje... zemer e nje trendafil..
blu kur ne mest te jete shkruar i love you.........

Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 7126
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi te ndryshme dashurie!

Mesazh nga Leo@! prej Thu 11 Nov 2010, 22:38

Dy shpirta plot mall...
dy zemra plot zjarr.....
dy shigjeta te trazuar.... dy njerez te dashuruar.dy engjej ne perjetsi ata te dy jan .......... e......

Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 7126
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi te ndryshme dashurie!

Mesazh nga Leo@! prej Mon 15 Nov 2010, 14:19

Dy shpirta plot mall
dy shpirta plot zjarr
dy shigjeta te trazuar
dy njerez te dashuruar
dy engjej ne perjetsi keta te dy jam une edhe tjetra nuk..........e di..........

Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 7126
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi te ndryshme dashurie!

Mesazh nga Katilja prej Mon 01 Jul 2013, 18:50

Do te dua edhe nese vuajtje me sjell,
Do te dua edhe nese vdekje mua me sjell,
Do te dua edhe nese kjo Dashuri mua me vret,
Do te dua si tani e pergjith mon.

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 

Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 5293
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi te ndryshme dashurie!

Mesazh nga Sponsored content Today at 17:34


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi