POSTIMET E FUNDIT NĖ FORUM
» Josif Droboniku
Today at 15:50 nga Dardania

» Arta Dobroshi....
Today at 13:24 nga Dardania

» Elia Zaharia....
Today at 13:16 nga Dardania

» Yllka Mujo....
Today at 13:14 nga Dardania

» Der Albaner
Today at 13:06 nga Dardania

» Drita Agolli ....
Today at 01:46 nga Dardania

» isa Kastrati ( Dėshmor i Kombit ) .
Today at 00:31 nga Dardania

» Jeta e Re (Shoqėria)
Today at 00:20 nga Dardania

» Zhvillimi i Fėmijės 3-4 Vjet
Yesterday at 23:52 nga Dardania

» Zhvillimi i Fėmijės 2-3 Vjet
Yesterday at 23:46 nga Dardania

» Zhvillimi i Fėmijės 1-2 Vjet
Yesterday at 23:40 nga Dardania

» Zhvillimi i Fėmijės 9-12 Muaj
Yesterday at 23:33 nga Dardania

16 pėrdorues nė linjė: 1 anėtar 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 2 Bots

Dardania

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
STATISTIKAT E FORUMIT
Forumi ka 2829 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri nardi

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 153460 artikuj v 4548 temat
KUTIJA E KĖRKIMEVE
 
 

Shfaq rezultatin e kėrkimit nė:
 


Rechercher Kėrkim i avancuar

April 2015
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Calendar Calendar

TOP 10 POSTUESIT NĖ FORUM
Naki (9071)
 
Geri (7160)
 
lolita (6759)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3314)
 
Adisa (3282)
 

TOP 10 POSTUESIT PRILL 2015
Dardania
 
Naki
 
Erisa
 
Drini
 
albi
 
Ylli-1
 
marino
 
Eidisi
 
labinoti
 
lolita
 


Tradita dhe zakonet Shqiptare

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Tradita dhe zakonet Shqiptare

Mesazh nga Majlinda prej Sun 13 Nov 2011, 20:30

Une them se nje nder traditat mije-vjecare shqiptare, eshte mikpritja e ngrohte dhe bujare e mysafirit. Nderi dhe rrespekti qe ja perkushtojm mysafirit, qe nga ardhja e tije ne shtepine tone, e deri tek largimi i tij nga shtepia e jone, tregon dukshem, bujarine, fisnikerin, dhe zakonin e shqiptarit.
Kemi plot e perplot zakone tjera, por per keto kam deshire ti lexoj shkrimet tuaja.

Majlinda

Postime: 323
Kyējet nė forum: 8796
Regjistruar mė: 12/10/2007
Profesioni: oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi