POSTIMET E FUNDIT NĖ FORUM
» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Yesterday at 22:24 nga Geri

» "Vrasja e Djallit"
Yesterday at 21:46 nga Dardania

» Fshatarja Dinake....
Yesterday at 21:40 nga Dardania

» "Belinda dhe Perbindeshi"
Yesterday at 21:37 nga Dardania

» Sekretet pėr tė ruajtur sytė
Yesterday at 21:08 nga Dardania

» Sėmundjet e syrit
Yesterday at 20:56 nga Dardania

» Shqipėri - Armeni ?
Yesterday at 20:33 nga Naki

» Gjuha
Yesterday at 20:27 nga Naki

»  THUAJU ENGJEJVE
Yesterday at 18:54 nga Dardania

»  "RRUGĖVE TĖ JETĖS"Nga ILIR DEMALIA
Yesterday at 18:41 nga Dardania

»  DUKE PRITUR LIRINĖ...?!!
Yesterday at 18:31 nga Dardania

»  Gjuha e dhunės dhe zėri i arsyes
Yesterday at 18:21 nga Dardania

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve online ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
STATISTIKAT E FORUMIT
Forumi ka 2821 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri liljana nezaj

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 152887 artikuj v 4385 temat
KUTIJA E KĖRKIMEVE
 
 

Shfaq rezultatin e kėrkimit nė:
 


Rechercher Kėrkim i avancuar

March 2015
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

TOP 10 POSTUESIT NĖ FORUM
Naki (8936)
 
Geri (7159)
 
lolita (6752)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
Adisa (3282)
 
albi (3277)
 


Informacion

Tema ose mesazhi qė kėrkuat nuk ekziston