Te humbesh dike...

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Te humbesh dike...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 09 Jan 2008, 11:15 pm

Keni patur ndonjehere frike se mos humbni dike shume te dashur per ju?

Une e kam perjetuar ..... po per ju ????


Edituar pėr herė tė fundit nga My Love nė Thu 19 Jun 2008, 4:38 am, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Naki prej Thu 10 Jan 2008, 1:05 am

Po akoma mbizotron kjo frike... dhe kjo frike shpesh here kalon ne nervoz dhe xhelozi te papare.... hajr o zot nuk di si do mbaroj

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi).

Naki
WebMaster
WebMaster

Shteti: Republika e Kosovės
Postime: 8642
Kyējet nė forum: 14253
Regjistruar mė: 29/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Guest prej Thu 10 Jan 2008, 1:06 am

po qysh esht e shkruar siq thon tek ne edhe behet por ishalla nuk ndodh kjo


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Naki prej Thu 10 Jan 2008, 3:25 am

Po edhe ndodhi nuk behet kjameti mi moter se ka mjaft.....

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi).

Naki
WebMaster
WebMaster

Shteti: Republika e Kosovės
Postime: 8642
Kyējet nė forum: 14253
Regjistruar mė: 29/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Guest prej Thu 10 Jan 2008, 4:00 am

PO NDOSHTA SIKUR TY VLLA OK


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Naki prej Fri 11 Jan 2008, 3:14 am

Cudirat zgjasin por kalohen hajt se nuk behet qameti ka cuna shqiptar sa te duash

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi).

Naki
WebMaster
WebMaster

Shteti: Republika e Kosovės
Postime: 8642
Kyējet nė forum: 14253
Regjistruar mė: 29/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Papiga prej Fri 11 Jan 2008, 3:35 am

Eshte shume e vertet se populli keshtu e thote "cdo cudi zgjat tri dite" por une e perjetova dhe nuk zgjati tri dite por akoma po zgjat. Ishte e veshtire te humbesh dikend qe vertet e doje me shpirt e zemer por keni te drejt kur thoni jeta vazhdon

Papiga
Anėtarė
Anėtarė

Shteti: Prishtina
Postime: 8
Kyējet nė forum: 7455
Regjistruar mė: 11/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Guest prej Sat 12 Jan 2008, 12:05 am

e vertet esht motrushe papiga ajo qe thua por jetoje jeten edhe nese e humb dashurin gjeje tjetren se e din se je me te vertet ne dashuri te vertet kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Vizitor prej Tue 15 Jan 2008, 4:28 pm

Nuk kam pse i trembem humbjes se asgjeje dhe askujt, ajo cka me perket mua do rrij me mua, ndersa ajo qe eshte e huaj do gjej rrugen e vet.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga sirena prej Mon 21 Jan 2008, 8:05 am

... humbja e dikujt qe do eshte gjithmone e dhimbeshme dhe do te vrasi gjithmone ate qe me te vertete ndjen , kush nuk e ndjen humbjen e nje njeriu te dashur apo njeriut te zemres atehere per mendimin tim nuk mund te ndjeje thelle ne shpirt , ai qe mendon se nuk dhemb humbja e dikujt eshte nje njeri i ftohte e krejt pa ndjenja njerezore. gjithmone kam frike nga humbja e njerezve qe dua.
humbjet ne jete jane te gjitha njesoj qofte ajo e femijes ,e prinderve,motrave a vellezerve ,miqve apo Dashurise.
vertete jeta vazhdon por askush nuk e perjeton mire humbjen dhe kurre nuk e rekuperon veten .
perzemersisht sirena .. x x

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!

sirena
Anėtarė
Anėtarė

Shteti: Londer, Angli
Postime: 123
Kyējet nė forum: 8089
Regjistruar mė: 13/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Jan 2008, 6:58 pm

sirena shkruajti:... humbja e dikujt qe do eshte gjithmone e dhimbeshme dhe do te vrasi gjithmone ate qe me te vertete ndjen , ....
.... sirena vertetoj thenjen tende plotesisht. Thyerja e zemres dikujt eshte tmerrisht e dhimbshme....Me duket se do isha aq i drejte sa ti thosha njeriut qe kam ne krah qe nuk te dua dhe pastaj te ndahesha e te beja ēfare te doja.Por eshte e paskrupullt ajo femer qe ka guxim ta shohe ne sy njeriun qe ka tradhetuar dhe qe vazhdon ti rrije prane ose ti kerkoj moshumbje...... Normalisht qe eshte dicka e dhimbshme.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi).

Naki
WebMaster
WebMaster

Shteti: Republika e Kosovės
Postime: 8642
Kyējet nė forum: 14253
Regjistruar mė: 29/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga mirela prej Tue 22 Jan 2008, 1:53 am

esht shum e veshtir te humbesh dike qe e don me gjith me gjith zemer pleas po ka njerez qe se meritojn ate dashuri edhe x kte shpesh her duhet te behesh e fort santa kjo esht motoja ime Embarassed

mirela
Anėtarė
Anėtarė

Shteti: N'TOK TIME
Postime: 823
Kyējet nė forum: 7559
Regjistruar mė: 30/11/2007
Profesioni: studente

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga sirena prej Tue 22 Jan 2008, 2:00 am

e dashur mirela une mendoj se nuk mund te thuash dot se ne e meriton tjetri dashurine apo jo ,dashuria ndiehet dhe ai te cilin dshurojme gjithmone eshte i perkryer per zemren . dashuria eshte e verber dhe jo paragjykuese andaj une them qe te gjithe e meritojne dashurine nuk ka te mire apo te keqinj .
pershendetje ngrohtesisht sirena

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!

sirena
Anėtarė
Anėtarė

Shteti: Londer, Angli
Postime: 123
Kyējet nė forum: 8089
Regjistruar mė: 13/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga mirela prej Tue 22 Jan 2008, 2:12 am

po pra ndoshta zemra zgjedh personin e gabuar dhe pastaj lendohet Sad nje shprehje thot qe askush ste behet kaq i huaj sa njeriu qe ke dashur dikur Embarassed

mirela
Anėtarė
Anėtarė

Shteti: N'TOK TIME
Postime: 823
Kyējet nė forum: 7559
Regjistruar mė: 30/11/2007
Profesioni: studente

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Naki prej Tue 22 Jan 2008, 6:11 am

mirela shkruajti:po pra ndoshta zemra zgjedh personin e gabuar dhe pastaj lendohet Sad nje shprehje thot qe askush ste behet kaq i huaj sa njeriu qe ke dashur dikur Embarassed
Kjo eshte shume e vertete

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi).

Naki
WebMaster
WebMaster

Shteti: Republika e Kosovės
Postime: 8642
Kyējet nė forum: 14253
Regjistruar mė: 29/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Guest prej Tue 22 Jan 2008, 2:46 pm

edhe une pajtohem me motren mirela se qka ka shkruajtur ,por i them motrushes se qfar ti besh love se edhe ne qoft se ai person nuk e meriton dashurin time ,por love rrah vetem per te .


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Naki prej Wed 23 Jan 2008, 12:04 am

jepja nja dy shpulla love gurbetqare dhe thuaj boll ma Very Happy

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi).

Naki
WebMaster
WebMaster

Shteti: Republika e Kosovės
Postime: 8642
Kyējet nė forum: 14253
Regjistruar mė: 29/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Guest prej Wed 23 Jan 2008, 2:16 am

hahaha shpullat love apo nakit hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Naki prej Wed 23 Jan 2008, 6:10 am

Zemres jote moj cfar Naki ti ne cdo gje vetem Nakin e eprmend kur po ha buke te bejne mend per mua e?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi).

Naki
WebMaster
WebMaster

Shteti: Republika e Kosovės
Postime: 8642
Kyējet nė forum: 14253
Regjistruar mė: 29/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Guest prej Wed 23 Jan 2008, 2:10 pm

jo aspak nuk me bjen ndermend per ty hahahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Naki prej Thu 24 Jan 2008, 6:15 am

po de e di veq pyeta kot e

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi).

Naki
WebMaster
WebMaster

Shteti: Republika e Kosovės
Postime: 8642
Kyējet nė forum: 14253
Regjistruar mė: 29/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Guest prej Thu 24 Jan 2008, 2:18 pm

ah dashuri,dashuri e re askund vendin nakit nuk ja le.,hahahahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 2:16 am

esht e veshtir ta hubesh dikan sido mos njerin e zemers ta hupesh qe edua shum po ishalla nuk me ndodh qe te hupi te dashrin Sad

Adisa
Anėtarė i Avancuar
Anėtarė i Avancuar

Postime: 3282
Kyējet nė forum: 8413
Regjistruar mė: 10/02/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Vizitor prej Tue 26 Feb 2008, 3:40 am

Te humbasesh te dashurin ??? e zvendesoj menje here hahahah

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Naki prej Tue 26 Feb 2008, 6:54 am

Une e humba por spo gjej zavendsim

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi).

Naki
WebMaster
WebMaster

Shteti: Republika e Kosovės
Postime: 8642
Kyējet nė forum: 14253
Regjistruar mė: 29/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 2:44 pm

nuk tu besohet ty Naki hahaha por e mban sekret hahaha
une nuk mendoi ta humbas sepse pa te nuk ka jet nuk e paramendoi ta humbas ket dashuri qe e kam kis love


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 3:31 pm

po ashtu esht NAKI nese e hub dikan kurr nuk gjan zavancim te ati personit 8)

Adisa
Anėtarė i Avancuar
Anėtarė i Avancuar

Postime: 3282
Kyējet nė forum: 8413
Regjistruar mė: 10/02/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 3:49 pm

po motrushe ndoshta e gjejm me te mir hahaha mos i humb shpresat kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 3:54 pm

po motrushe qe ta hubesh diken esht e rend po shpresat nuk humbin se duhet me jetu

Adisa
Anėtarė i Avancuar
Anėtarė i Avancuar

Postime: 3282
Kyējet nė forum: 8413
Regjistruar mė: 10/02/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te humbesh dike...

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 3:59 pm

nuk esht e leht ta humbesh dikend por ka edhe se e meritojn ta humbesh e kurr me mos ta gjesh hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi