Sa e rendesishme eshte familja per ty? 5 5 1

Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Princesha prej Fri 01 Oct 2010, 9:58 am

Me shume se jeta ime, pa familjen se mendoj dot jeten time

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
““Duajeni Jetėn,duajeni shoqėrinė,prindėrit, vėllezėrit e motrat,dhe mbi tė gjitha duajeni vehten tuaj.!““
Kurr mos genje!

Kurr mos genje se kjo dhemb
mos thuaj kurr te dua ,nese ti keshtu se mendon!
mos fol kurr per ndjenjen ,nese ti kete nuk e ke ne dore
mos prek kurr doren time,nese ti deshiron zemren time ta thyesh!
mos me shiko kurr ne sy ,nese ti gjithqka qka flet genjeshtra jan!
mos thuaj kurr pershendetje , nese ti lamtumir e mendon!
dhe mos thuaj kurr pergjithmon,nese ti mua gjithmon me len te vajtoj!!!!!!

Princesha
Administrator
Administrator

Postime: 4712
Kyējet nė forum: 10289
Regjistruar mė: 03/11/2009
Profesioni: Mjeksi

http://www.facebook.com/Princeshaviola

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga deti prej Fri 01 Oct 2010, 10:00 am

Nuk ka gje me te rendesishme, me te vlefshme dhe me te dashur se familja.
Une kam pasur fatin te jem pjesetar i familjes me tre breza ne te: gjysherit, prinderit dhe ne femijet. Raporti i dyfisht prinder - femije dhe raporti tjeter shume i vecantė niper - gjysher eshte dicka e pa pershkruar. Jo te gjithe sot e kane kete fat apo mundesi. Une kete e kisha dhe jam shume i lumtur.

p.s. rendesine e familjes me se miri e mesojme kur behemi vet prinder dhe e krijojme familjen tone.

deti
Administrator
Administrator

Shteti: Kosovė
Postime: 2011
Kyējet nė forum: 9068
Regjistruar mė: 19/06/2007
Profesioni: Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 01 Oct 2010, 2:47 pm

Per mua familja eshte gjeja me e cmuar edhe gjeja me e shtrenjet ne jete nuk do e nderroj me asgje ne bote panvarsisht rethanave qe mund te vijne.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.

E Dashuruar
Anėtarė
Anėtarė

Shteti: Tetove
Postime: 2236
Kyējet nė forum: 7054
Regjistruar mė: 20/05/2010
Profesioni: Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga albi prej Fri 01 Oct 2010, 4:14 pm

familja per mua ka qen gjoja me e shtrajt dhe e shajtit

albi
Moderator
Moderator

Shteti: linc te austris
Postime: 3121
Kyējet nė forum: 7347
Regjistruar mė: 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 01 Oct 2010, 5:15 pm

Familja eshte me e cmuar qe ekziston ne jete

Kle@Love
Super Anėtarė
Super Anėtarė

Shteti: Durres
Postime: 6659
Kyējet nė forum: 12963
Regjistruar mė: 15/01/2009
Profesioni: Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga albi prej Fri 01 Oct 2010, 7:29 pm

familja asht gezimi lumturia dashuria Sad

albi
Moderator
Moderator

Shteti: linc te austris
Postime: 3121
Kyējet nė forum: 7347
Regjistruar mė: 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Leta prej Wed 13 Oct 2010, 3:15 am

Shume shume shume , e Shejte .

Leta
Anėtarė
Anėtarė

Postime: 381
Kyējet nė forum: 4272
Regjistruar mė: 08/10/2010
Profesioni: Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 13 Oct 2010, 10:20 am

E shejte nuk e zevendesoj me asgje ne kete bote

Kle@Love
Super Anėtarė
Super Anėtarė

Shteti: Durres
Postime: 6659
Kyējet nė forum: 12963
Regjistruar mė: 15/01/2009
Profesioni: Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Arjana prej Wed 13 Oct 2010, 3:01 pm

te gjithe themi me plot goje se esht shume e rendesi'shme,por se si jemi percare keshtu keto kohet e fundit..?Familja esht e shenjte sa e vertet kjo...

Arjana
Anėtarė i Avancuar
Anėtarė i Avancuar

Shteti: diku e humbur
Postime: 3725
Kyējet nė forum: 10408
Regjistruar mė: 26/09/2009
Profesioni: Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sat 16 Oct 2010, 4:37 pm

Familja per mua eshte aq e rendesishme saqe do ta quaja perkufizim te botes sime.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."

Gjimnazistja
Anėtarė
Anėtarė

Shteti: Ne hapsire!
Postime: 1550
Kyējet nė forum: 6497
Regjistruar mė: 24/12/2009
Profesioni: gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga albi prej Sat 16 Oct 2010, 9:39 pm

femia per mua asht me shum se i shajtit jetoj per femin timin

albi
Moderator
Moderator

Shteti: linc te austris
Postime: 3121
Kyējet nė forum: 7347
Regjistruar mė: 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Luan_Valikardi prej Sat 16 Oct 2010, 10:10 pm

Familja eshte gje e shenjte...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0

Luan_Valikardi
Anėtarė
Anėtarė

Postime: 651
Kyējet nė forum: 4762
Regjistruar mė: 06/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi